7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Ava Ghorbani

Årsinkomst: Kolla Avas lön anonymt

Personnummer: 20031115- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 15 november 2003

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Ava Ghorbani

Förnamn: Ava

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ghorbani

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-09-08

Gatuadress: Kristallstigen 3 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 196 33

Postort: Kungsängen

Distrikt: Kungsängen-Västra Ryd

Församling: Kungsängen-Västra Ryds församling (013903)

Kommun: Upplands-Bro (0139)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ava Ghorbani är en 22 årig kvinna bosatt i Upplands-Bro kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 15 år och 311 dagar sedan 8 september 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ava Ghorbani?

Vad tjänar Ava?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Avas
Kreditstatus?

Nyfiken på Avas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kristallstigen 3 lgh 1003

Latitud: 59.482569   |   Longitud: 17.720891

Registrerat på adressen


Kristallstigen 3 lgh 1003
196 33 Kungsängen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ava kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ava hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Avas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ava har inga bolagsengagemang


Mer om Ava


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 243 dagar)

Födelsedag

15 november (en söndag om 122 dagar)

Födelsedatum

2003-11-15 (en lördag för 8 279 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 122 dagar (en tisdag)

Ava Ghorbani är en 22 årig kvinna bosatt i Upplands-Bro kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 15 år och 311 dagar sedan 8 september 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Avas bostadsområde, på postnummer 196 33, har 1,36 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 400 823 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands-Bro där Avas ingår. Avas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Ava bor tillsammans med en 62 årig kvinna vid namn Homi Kiabi. Hon registrerades på adressen den 8 september 2010, och har bott där totalt 15 år och 311 dagar. Hon är inte gift.

Vill du fira Avas födelsedag ska du gratulera henne om 122 dagar då hon fyller 23 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 7 år och 122 dagar (en tisdag).

Ava har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Ava i Sverige det senaste kvartalet är Ava Ghorbanali Pourtavaf B i Göteborg, Ava Wulkan i Sundbyberg och Ava Andersson Asamoah i Bunkeflostrand.

Informationen om Ava kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ava Ghorbani