7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Mohammed Imad Abbas Al-Saadi

Årsinkomst: Kolla Mohammed Imad Abbas lön anonymt

Personnummer: 20040204- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 4 februari 2004

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Imad Abbas Al-Saadi

Förnamn: Mohammed Imad Abbas

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Saadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-01-01

Gatuadress: Risingeplan 18 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 163 68

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammed Imad Abbas Al-Saadi är en 22 årig man och bosatt på Risingeplan 18 lgh 1101 i Spånga. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 102 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2014 och har sammanlagt bott där i 12 år och 180 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammed Imad Abbas Al-Saadi?

Vad tjänar Mohammed Imad Abbas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammed Imad Abbas
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammed Imad Abbas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Risingeplan 18 lgh 1101

Latitud: 59.394712   |   Longitud: 17.908828

Registrerat på adressen


Risingeplan 18 lgh 1101
163 68 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed Imad Abbas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed Imad Abbas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammed Imad Abbas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 102 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed Imad Abbas har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed Imad Abbas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 146 dagar)

Födelsedag

04 februari (en torsdag om 219 dagar)

Födelsedatum

2004-02-04 (en onsdag för 8 182 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 219 dagar (en lördag)

Mohammed Imad Abbas Al-Saadi är en 22 årig man och bosatt på Risingeplan 18 lgh 1101 i Spånga. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 102 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2014 och har sammanlagt bott där i 12 år och 180 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohammed Imad Abbas bostadsområde, på postnummer 163 68, är 226 361 kr per år och 10,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mohammed Imad Abbas ingår. Mohammed Imad Abbas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 172.

Mohammed Imad Abbas bor tillsammans med 3 personer: Nagham Al-Saadi , Hiba Al-Saadi , Imad Abbas Alwan Al-Saadi . Mohammed Imad Abbas är inte gift.

Mohammed Imad Abbas nästa födelsedag är om 219 dagar då han fyller 23 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 219 dagar (en lördag).

Mohammed Imad Abbas har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed Imad Abbas i Sverige Abbas Hathalia i Ljungby, Imad Zanzoul i Göteborg och Mohammed Lellouchi i Solna.

Informationen om Mohammed Imad Abbas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Imad Abbas Al-Saadi