7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Farouk Al Droubi

Årsinkomst: Kolla Farouks lön anonymt

Personnummer: 20040223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 23 februari 2004

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Farouk Al Droubi

Förnamn: Farouk

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Droubi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-13

Gatuadress: Svedjevägen 86

Postnummer: 892 34

Postort: Domsjö

Distrikt: Själevad

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Farouk Al Droubi är en 22 årig man och bosatt på Svedjevägen 86 i Domsjö. Hans bostad är en villa på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 174 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Farouk Al Droubi?

Vad tjänar Farouk?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Farouks
Kreditstatus?

Nyfiken på Farouks Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Svedjevägen 86
892 34 Domsjö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
PEM Försäljning Aktiebolag Status Konkurs
Ansvarig Bror Magnus Pettersson (VD) Lön Kolla lön direkt
Konkurs Bror Magnus Pettersson (VD) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Farouk kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Farouk hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Farouks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 105 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Farouk har inga bolagsengagemang


Mer om Farouk


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 133 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 232 dagar)

Födelsedatum

2004-02-23 (en måndag för 8 169 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 232 dagar (en torsdag)

Farouk Al Droubi är en 22 årig man och bosatt på Svedjevägen 86 i Domsjö. Hans bostad är en villa på 105 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 174 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Farouks bostadsområde, på postnummer 892 34, är 390 953 kr per år och 2,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Farouks ingår. Farouks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.

Förutom Farouk bor också Abdulrahman Alzaouki på adressen. Där har han bott i 38 dagar sedan han först registrerades där den 29 maj 2026. Farouk är inte gift.

Farouks nästa födelsedag är om 232 dagar då han fyller 23 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 232 dagar (en torsdag).

Farouk har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Farouk i Sverige Farouk Nehdi i Älvsjö, Farouk Al Shibani i Staffanstorp och Farouk Rasheed i Märsta.

Informationen om Farouk kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Farouk Al Droubi