7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Léon Bruno Olov Tyrstrup Laurencin

Årsinkomst: Kolla Léons lön anonymt

Personnummer: 20040516- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 16 maj 2004

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Léon Bruno Olov Tyrstrup Laurencin

Förnamn: Léon Bruno Olov

Tilltalsnamn: Léon

Efternamn: Laurencin

Mellannamn: Tyrstrup

Folkbokföring

Adressändring: 2009-06-29

Gatuadress: Holmgårdsgatan 10

Postnummer: 217 74

Postort: Malmö

Distrikt: Slottsstaden

Församling: Malmö S:t Petri församling (128002)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Léon

Léon Tyrstrup Laurencin är en 22 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en villa på 160 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 1 dag sedan 29 juni 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Léon

Informationen om Léon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Léon Laurencin?

Vad tjänar Léon?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Léons
Kreditstatus?

Nyfiken på Léons Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Holmgårdsgatan 10

Latitud: 55.593330   |   Longitud: 12.955397

Registrerat på adressen


Holmgårdsgatan 10
217 74 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKERPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-01-18 (8 år) Ägare Mia Tyrstrup Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-01-18 (8 år) Mia Tyrstrup Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Léon kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Léon hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Léons bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Léon har inga bolagsengagemang


Mer om Léon


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 45 dagar)

Födelsedag

16 maj (en söndag om 320 dagar)

Födelsedatum

2004-05-16 (en söndag för 8 080 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 320 dagar (en tisdag)

Léon Tyrstrup Laurencin är en 22 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en villa på 160 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 1 dag sedan 29 juni 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Léons bostadsområde, på postnummer 217 74, har 1,82 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 914 747 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Léons ingår. Léons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 301.

Léon bor tillsammans med 4 personer: Élise Tyrstrup Laurencin , Mia Tyrstrup , Nicolas Laurencin , César Tyrstrup Laurencin . De har också en hund i bostaden som Léon inte är ägare till. Han är inte gift.

Vill du fira Léons födelsedag ska du gratulera honom om 320 dagar då han fyller 23 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 17 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 7 år och 320 dagar (en tisdag).

Namnet Bruno är 'Urspr. forntysk kortform av namn på Brun- ’brun’ (eg. ’blank, glänsande’)'.

Léon har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Léon i Sverige det senaste kvartalet är Léon Larsson i Göteborg, Léon Jonasson Hultman i Karlstad och Léon Knapp Ericson i Värmdö.

Informationen om Léon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Léon Tyrstrup Laurencin