7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Jean Ferdinand Nkuru
Årsinkomst: Kolla Jean Ferdinands lön anonymt
Personnummer: 20040524-
Ålder: 22 år
Födelsedag: 24 maj 2004
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 3 april
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Jean Ferdinand Nkuru
Förnamn: Jean Ferdinand
Tilltalsnamn: Jean Ferdinand
Efternamn: Nkuru
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-05-20
Gatuadress: Radhusvägen 12 D lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 332 33
Postort: Gislaved
Distrikt: Gislaved
Församling: Gislaveds församling (066201)
Kommun: Gislaved (0662)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jean Ferdinand
Jean Ferdinand Nkuru är en 22 årig man och bosatt på Radhusvägen 12 D lgh 1001 i Gislaved. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 45 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jean Ferdinand
Informationen om Jean Ferdinand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Radhusvägen 12 D lgh 1001
Registrerat på adressen
332 33 Gislaved
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jean Ferdinand kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jean Ferdinand hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jean Ferdinands bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 47 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1957
Bolagsengagemang | 0 st
Jean Ferdinand har inga bolagsengagemang
Mer om Jean Ferdinand
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
22 år (och 41 dagar)
Födelsedag
24 maj (en måndag om 324 dagar)
Födelsedatum
2004-05-24 (en måndag för 8 076 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 7 år och 324 dagar (en onsdag)
Jean Ferdinand Nkuru är en 22 årig man och bosatt på Radhusvägen 12 D lgh 1001 i Gislaved. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 45 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Jean Ferdinands bostadsområde, på postnummer 332 33, är 359 054 kr per år och 4,34 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Jean Ferdinands ingår. Jean Ferdinands lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Jean Ferdinand bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Jean Ferdinand är inte gift.
Jean Ferdinands nästa födelsedag är om 324 dagar då han fyller 23 år. Hans namnsdag är om 273 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 324 dagar (en onsdag).
Namnet Ferdinand är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’djärv’'.
Jean Ferdinand har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jean Ferdinand i Sverige Ferdinand Hellers i Lidingö, Jean Häckinge i Skärholmen och Jean Raymond i Göteborg.
Informationen om Jean Ferdinand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jean Ferdinand Nkuru
Var bor Jean Ferdinand?
Hur gammal är Jean Ferdinand?
Jean Ferdinand Nkuru är 22 år gammal och föddes den 24 maj 2004. Han fyller 23 år den 24 maj.
Har Jean Ferdinand några bolagsengagemang?
Jean Ferdinand har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jean Ferdinand några fordon?
Är Jean Ferdinand gift?
Jean Ferdinand är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jean Ferdinand?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jean Ferdinand.
Vilket stjärntecken har Jean Ferdinand?
Jean Ferdinand har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Jean Ferdinand folkbokförd?
Jean Ferdinand Nkuru är folkbokförd i Gislaved kommun.
Vilket län tillhör Jean Ferdinand?
Jean Ferdinand Nkuru tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Jean Ferdinand?
Jean Ferdinand Nkuru tillhör Gislaveds församling.