7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Andi Ahmetxhekaj
Årsinkomst: Kolla Andis lön anonymt
Personnummer: 20040528-
Ålder: 22 år
Födelsedag: 28 maj 2004
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Andi Ahmetxhekaj
Förnamn: Andi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ahmetxhekaj
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-05-19
Gatuadress: Gustaf Pålssons väg 7
Postnummer: 238 43
Postort: Oxie
Distrikt: Oxie
Församling: Fosie församling (128008)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Andi Ahmetxhekaj är 22 år gammal och bor på Gustaf Pålssons väg 7 i Oxie. Hans bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 3 år och 41 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gustaf Pålssons väg 7
Registrerat på adressen
238 43 Oxie
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Andi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Andi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Andis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 136 kvm
Byggår: 2006
Bolagsengagemang | 0 st
Andi har inga bolagsengagemang
Mer om Andi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
22 år (och 32 dagar)
Födelsedag
28 maj (en fredag om 333 dagar)
Födelsedatum
2004-05-28 (en fredag för 8 067 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 7 år och 333 dagar (en söndag)
Andi Ahmetxhekaj är 22 år gammal och bor på Gustaf Pålssons väg 7 i Oxie. Hans bostad är en villa på 136 kvm . Där har han bott i 3 år och 41 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 238 43, som är Andis bostadsområde, är medelinkomsten 377 385 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,52 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Andis ingår. Andis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 446.
Andi bor tillsammans med 2 personer: Visar Metaj , Agnesa Metaj . Andi är inte gift.
Andi har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 333 dagar då han fyller 23 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 333 dagar (en söndag).
Andi har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Andi i Sverige Andi Brahimi i Halmstad, Andi Aliqi i Malmö och Andi Norin i Ånge.
Informationen om Andi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Andi Ahmetxhekaj
Var bor Andi?
Hur gammal är Andi?
Andi Ahmetxhekaj är 22 år gammal och föddes den 28 maj 2004. Han fyller 23 år den 28 maj.
Har Andi några bolagsengagemang?
Andi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Andi några fordon?
Är Andi gift?
Andi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Andi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Andi.
Vilket stjärntecken har Andi?
Andi har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Andi folkbokförd?
Andi Ahmetxhekaj är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Andi?
Andi Ahmetxhekaj tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Andi?
Andi Ahmetxhekaj tillhör Fosie församling.