7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Rim Al-Attar
Årsinkomst: Kolla Rims lön anonymt
Personnummer: 20040602-
Ålder: 22 år
Födelsedag: 2 juni 2004
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Rim Al-Attar
Förnamn: Rim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al-Attar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-11-23
Gatuadress: Reginavägen 8
Postnummer: 213 63
Postort: Malmö
Distrikt: Västra Skrävlinge
Församling: Fosie församling (128008)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rim Al-Attar är 22 år och bosatt på Reginavägen 8 i Malmö. Hon bor i ett radhus på 168 kvm . Där har hon bott i 204 dagar sedan hon flyttade in den 23 november 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Reginavägen 8
Registrerat på adressen
213 63 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-10-18 (4 år) Ägare Abir Al-Attar Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-10-18 (4 år) | Abir Al-Attar | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Tomträtt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 168 kvm
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Rim har inga bolagsengagemang
Mer om Rim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
22 år (och 13 dagar)
Födelsedag
02 juni (en onsdag om 352 dagar)
Födelsedatum
2004-06-02 (en onsdag för 8 048 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 7 år och 352 dagar (en fredag)
Rim Al-Attar är 22 år och bosatt på Reginavägen 8 i Malmö. Hon bor i ett radhus på 168 kvm . Där har hon bott i 204 dagar sedan hon flyttade in den 23 november 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 213 63, är medelinkomsten 299 154 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Rim ingår. Rims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 250.
Rim bor tillsammans med Abir Al-Attar. Hon har bott på Reginavägen 8 i totalt 200 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 27 november 2025. Det finns även en hund på Rims adress som hon inte är ägare till. Hon är inte gift.
Rim fyller 23 år om 352 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 7 år och 352 dagar (en fredag).
Rim har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rim i Sverige Rim El-Haddad i Järfälla, Rim Hamze i Malmö och Rim Abdennour i Billesholm.
Informationen om Rim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.