7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-12

Bella Lovisa Elmèn

Årsinkomst: Kolla Bellas lön anonymt

Personnummer: 20040725- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 25 juli 2004

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 30 oktober

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Bella Lovisa Elmèn

Förnamn: Bella Lovisa

Tilltalsnamn: Bella

Efternamn: Elmèn

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-23

Gatuadress: Östra Derome 35

Postnummer: 432 68

Postort: Veddige

Distrikt: Ås

Församling: Veddige-Kungsäters församling (138319)

Kommun: Varberg (1383)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bella

Bella Elmèn är en 22 årig kvinna bosatt i Varberg kommun. Hon bor i en villa på 145 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 20 dagar sedan 23 augusti 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bella

Informationen om Bella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bella Elmèn?

Vad tjänar Bella?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bellas
Kreditstatus?

Nyfiken på Bellas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östra Derome 35

Latitud: 57.206434   |   Longitud: 12.321695

Registrerat på adressen


Östra Derome 35
432 68 Veddige

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bella kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bella hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bellas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 145 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bella har inga bolagsengagemang


Mer om Bella


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 49 dagar)

Födelsedag

25 juli (en söndag om 316 dagar)

Födelsedatum

2004-07-25 (en söndag för 8 084 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 316 dagar (en tisdag)

Bella Elmèn är en 22 årig kvinna bosatt i Varberg kommun. Hon bor i en villa på 145 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 20 dagar sedan 23 augusti 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Bellas bostadsområde, på postnummer 432 68, har 3,62 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 394 772 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Bellas ingår. Bellas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 110.

Bella bor tillsammans med 3 personer: Torbjörn Elmén , Sonja Elmén , Jennie Elmén . Hon är inte gift.

Vill du fira Bellas födelsedag ska du gratulera henne om 316 dagar då hon fyller 23 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 48 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 30 år om 7 år och 316 dagar (en tisdag).

Bella har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Bella i Sverige det senaste kvartalet är Bella Linde i Stockholm, Bella Bergström i Tumba och Bella Nuredini i Varberg.

Informationen om Bella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bella Elmèn