7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-12
Naif Abou Tayoun
Årsinkomst: Kolla Naifs lön anonymt
Personnummer: 20040729-
Ålder: 21 år
Födelsedag: 29 juli 2004
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Naif Abou Tayoun
Förnamn: Naif
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Abou Tayoun
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-10-02
Gatuadress: Remontgatan 32
Postnummer: 212 35
Postort: Malmö
Distrikt: Husie
Församling: Husie församling (128010)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Naif Abou Tayoun är en man på 21 år som bor på Remontgatan 32 i Malmö. bostad är en villa på 127 kvm . Där har han bott i 2 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Remontgatan 32
Registrerat på adressen
212 35 Malmö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Naif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Naif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Naifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 127 kvm
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Naif har inga bolagsengagemang
Mer om Naif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
21 år (och 348 dagar)
Födelsedag
29 juli (en onsdag om 17 dagar)
Födelsedatum
2004-07-29 (en torsdag för 8 018 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 8 år och 17 dagar (en lördag)
Naif Abou Tayoun är en man på 21 år som bor på Remontgatan 32 i Malmö. bostad är en villa på 127 kvm . Där har han bott i 2 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Naifs postnummer, 212 35, är medelinkomsten 308 902 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Naif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Naif ingår. Naifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 206.
Naif bor tillsammans med 5 personer: Hussein Abou Tayyoun , Fadi Abou Tayyoun , Qamar Abou Tayyoun , Rima Sabaa Ayon , Nour Abou Tayyoun . Han är inte gift.
På Naifs nästa födelsedag fyller han 22 år. Den inträffar om 17 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 17 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Naif har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naif i Sverige Naif Al Hashemi i Tranås, Naif Mohammad i Örebro och Naif Osman i Märsta.
Informationen om Naif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Naif Abou Tayoun
Var bor Naif?
Hur gammal är Naif?
Naif Abou Tayoun är 21 år gammal och föddes den 29 juli 2004. Han fyller 22 år den 29 juli.
Har Naif några bolagsengagemang?
Naif har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Naif några fordon?
Är Naif gift?
Naif är inte gift.
Vilket telefonnummer har Naif?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Naif.
Vilket stjärntecken har Naif?
Naif har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Naif folkbokförd?
Naif Abou Tayoun är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Naif?
Naif Abou Tayoun tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Naif?
Naif Abou Tayoun tillhör Husie församling.