8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-25

Mohamad Alwalid Shpip

Årsinkomst: Kolla Mohamad Alwalids lön anonymt

Personnummer: 20040820- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 20 augusti 2004

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mohamad Alwalid Shpip

Förnamn: Mohamad Alwalid

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Shpip

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-23

Gatuadress: Hantverksgatan 5

Postnummer: 289 50

Postort: Hanaskog

Distrikt: Kviinge

Församling: Kviinge församling (125603)

Kommun: Östra Göinge (1256)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohamad Alwalid Shpip är en man på 22 år som bor på Hantverksgatan 5 i Hanaskog. bostad är en villa på 166 kvm . Där har han bott i 5 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohamad Alwalid Shpip?

Vad tjänar Mohamad Alwalid?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohamad Alwalids
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohamad Alwalids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hantverksgatan 5

Latitud: 56.153675   |   Longitud: 14.097463

Registrerat på adressen


Hantverksgatan 5
289 50 Hanaskog

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Shpip, Khaled Status Aktiv
Ansvarig Khaled Shpip (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Khaled Shpip (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AMERICAN BULLY Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-04-27 (4 år) Ägare Rasha Harfoush Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-04-27 (4 år) Rasha Harfoush Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohamad Alwalid kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohamad Alwalid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohamad Alwalids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 166 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohamad Alwalid har inga bolagsengagemang


Mer om Mohamad Alwalid


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 66 dagar)

Födelsedag

20 augusti (en fredag om 299 dagar)

Födelsedatum

2004-08-20 (en fredag för 8 101 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 299 dagar (en söndag)

Mohamad Alwalid Shpip är en man på 22 år som bor på Hantverksgatan 5 i Hanaskog. bostad är en villa på 166 kvm . Där har han bott i 5 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohamad Alwalids postnummer, 289 50, är medelinkomsten 325 557 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,21 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohamad Alwalid och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östra Göinge där Mohamad Alwalid ingår. Mohamad Alwalids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Mohamad Alwalid bor tillsammans med 5 personer: Mohamad Rayan Shpip , Khaled Shpip , Mahmoud Abdelkader Chalabi , Sham Shpip , Rasha Harfoush . På adressen finns en hund (som Mohamad Alwalid inte är ägare till). Han är inte gift.

På Mohamad Alwalids nästa födelsedag fyller han 23 år. Den inträffar om 299 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 299 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 68 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohamad Alwalid har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohamad Alwalid i Sverige Rifaat Mohamad El-Sayed i Täby, Mohamad Ali Abdi i Nynäshamn och Mohamad Naim Shaban i Malmö.

Informationen om Mohamad Alwalid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohamad Alwalid Shpip