7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Jonas Sebastian Sangeus Johansson

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 20040824- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 24 augusti 2004

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Jonas Sebastian Sangeus Johansson

Förnamn: Jonas Sebastian

Tilltalsnamn: Sebastian

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Sangeus

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-13

Gatuadress: Grönkullagatan 22 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 254 27

Postort: Helsingborg

Distrikt: Filborna

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sebastian

Sebastian Sangeus Johansson är en 21 årig man och bosatt på Grönkullagatan 22 lgh 1001 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 13 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 49 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Johansson?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Grönkullagatan 22 lgh 1001

Latitud: 56.062819   |   Longitud: 12.719465

Registrerat på adressen


Grönkullagatan 22 lgh 1001
254 27 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Sebastian har inga bolagsengagemang


Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 311 dagar)

Födelsedag

24 augusti (en måndag om 54 dagar)

Födelsedatum

2004-08-24 (en tisdag för 7 981 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 54 dagar (en torsdag)

Sebastian Sangeus Johansson är en 21 årig man och bosatt på Grönkullagatan 22 lgh 1001 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 13 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 49 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 254 27, är 255 378 kr per år och 9,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 160.

Förutom Sebastian bor också Hanna Brommesson på adressen. Där har hon bott i 1 år och 99 dagar sedan hon först registrerades där den 24 mars 2025. Sebastian är inte gift.

Sebastians nästa födelsedag är om 54 dagar då han fyller 22 år. Hans namnsdag är om 203 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 54 dagar (en torsdag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Sangeus Johansson