7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Beatrice Margareta Sjösten

Årsinkomst: Kolla Beatrices lön anonymt

Personnummer: 20040919- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 19 september 2004

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 2 december

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Beatrice Margareta Sjösten

Förnamn: Beatrice Margareta

Tilltalsnamn: Beatrice

Efternamn: Sjösten

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-08-22

Gatuadress: Tomta Rullebo 1

Postnummer: 595 97

Postort: Mantorp

Distrikt: Östra Tollstad

Församling: Östra Tollstads församling (058616)

Kommun: Mjölby (0586)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Beatrice

Beatrice Sjösten är en kvinna på 21 år som bor på Tomta Rullebo 1 i Mantorp. Beatrices bostad är en villa på 59 kvm . Där har hon bott i 331 dagar sedan hon flyttade in den 22 augusti 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Beatrice

Informationen om Beatrice kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Beatrice Sjösten?

Vad tjänar Beatrice?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Beatrices
Kreditstatus?

Nyfiken på Beatrices Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tomta Rullebo 1

Latitud: 58.304427   |   Longitud: 15.293216

Registrerat på adressen


Tomta Rullebo 1
595 97 Mantorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Beatrice kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Beatrice hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Beatrices bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 59 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Beatrice har inga bolagsengagemang


Mer om Beatrice


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 303 dagar)

Födelsedag

19 september (en lördag om 62 dagar)

Födelsedatum

2004-09-19 (en söndag för 7 973 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 62 dagar (en tisdag)

Beatrice Sjösten är en kvinna på 21 år som bor på Tomta Rullebo 1 i Mantorp. Beatrices bostad är en villa på 59 kvm . Där har hon bott i 331 dagar sedan hon flyttade in den 22 augusti 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Beatrices postnummer, 595 97, är medelinkomsten 443 135 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Beatrice och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mjölby där Beatrice ingår. Beatrices lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Beatrice bor tillsammans med Philip Lindgren. Han är en 22 årig man som flyttade in den 11 juli 2025 och har bott där totalt 1 år och 8 dagar. Hon är inte gift.

På Beatrices nästa födelsedag fyller hon 22 år. Den inträffar om 62 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 8 år och 62 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 136 dagar.

Namnet Beatrice är 'Franskt namn, urspr. italiensk form av det latinska namnet Bea´trix ’den lyckosamma’'.

Beatrice har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Beatrice i Sverige Beatrice Uusma i Stockholm, Beatrice Posse i Växjö och Beatrice Järås Landgren i Skillinge.

Informationen om Beatrice kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Beatrice Sjösten