8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-03

Zakariya Al Mohamad

Årsinkomst: Kolla Zakariyas lön anonymt

Personnummer: 20040919- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 19 september 2004

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Zakariya Al Mohamad

Förnamn: Zakariya

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Mohamad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-01

Gatuadress: Floravägen 17

Postnummer: 178 33

Postort: Ekerö

Distrikt: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Zakariya Al Mohamad är en man på 22 år som bor på Floravägen 17 i Ekerö. bostad är ett kedjehus på 112 kvm . Där har han bott i 3 år och 124 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Zakariya Al Mohamad?

Vad tjänar Zakariya?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Zakariyas
Kreditstatus?

Nyfiken på Zakariyas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Floravägen 17

Latitud: 59.288890   |   Longitud: 17.795603

Registrerat på adressen


Floravägen 17
178 33 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Zakariya kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Zakariya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Zakariyas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Zakariya har inga bolagsengagemang


Mer om Zakariya


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 14 dagar)

Födelsedag

19 september (en söndag om 351 dagar)

Födelsedatum

2004-09-19 (en söndag för 8 049 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 351 dagar (en tisdag)

Zakariya Al Mohamad är en man på 22 år som bor på Floravägen 17 i Ekerö. bostad är ett kedjehus på 112 kvm . Där har han bott i 3 år och 124 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Zakariyas postnummer, 178 33, är medelinkomsten 444 044 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Zakariya och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Zakariya ingår. Zakariyas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Zakariya bor tillsammans med 2 personer: Bengt Arne Lindelöf , Mohamad Al Mohamad . Han är inte gift.

På Zakariyas nästa födelsedag fyller han 23 år. Den inträffar om 351 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 351 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 90 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Zakariya har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zakariya i Sverige Zakariya Abdulle Romell i Göteborg, Zakariya Ahmed i Skellefteå och Zakariya Ali i Norrköping.

Informationen om Zakariya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Zakariya Al Mohamad