7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Hugo Carl Joseph Barnoin

Årsinkomst: Kolla Hugos lön anonymt

Personnummer: 20041009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 9 oktober 2004

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 november

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Hugo Carl Joseph Barnoin

Förnamn: Hugo Carl Joseph

Tilltalsnamn: Hugo

Efternamn: Barnoin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-10-09

Gatuadress: Utanlandsjö 107

Postnummer: 891 95

Postort: Arnäsvall

Distrikt: Arnäs

Församling: Arnäs församling (228402)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hugo

Hugo Barnoin är en man på 21 år som bor på Utanlandsjö 107 i Arnäsvall. Hugos bostad är en villa på 180 kvm . Där har han bott i 21 år och 257 dagar sedan han flyttade in den 9 oktober 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hugo

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hugo Barnoin?

Vad tjänar Hugo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hugos
Kreditstatus?

Nyfiken på Hugos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Utanlandsjö 107

Latitud: 63.419622   |   Longitud: 18.776848

Registrerat på adressen


Utanlandsjö 107
891 95 Arnäsvall

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hugo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hugos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 180 kvm

Byggår: 1941

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hugo har inga bolagsengagemang


Mer om Hugo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 257 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 108 dagar)

Födelsedatum

2004-10-09 (en lördag för 7 927 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 108 dagar (en måndag)

Hugo Barnoin är en man på 21 år som bor på Utanlandsjö 107 i Arnäsvall. Hugos bostad är en villa på 180 kvm . Där har han bott i 21 år och 257 dagar sedan han flyttade in den 9 oktober 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hugos postnummer, 891 95, är medelinkomsten 420 356 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hugo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Hugo ingår. Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.

Hugo bor tillsammans med 4 personer: Christophe Barnoin , Ella Barnoin , Maria Barnoin , Tom Barnoin . Han är inte gift.

På Hugos nästa födelsedag fyller han 22 år. Den inträffar om 108 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 108 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 133 dagar.

Namnet Hugo är 'Tyskt namn, kortform av bl.a. Hugibert (se Hubert)'.

Hugo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hugo i Sverige Hugo Mosshagen i Örebro, Hugo Petersson i Värnamo och Hugo Erlandsson i Göteborg.

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hugo Barnoin