7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Anton Edvin Larsmar

Årsinkomst: Kolla Antons lön anonymt

Personnummer: 20041016- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 16 oktober 2004

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Anton Edvin Larsmar

Förnamn: Anton Edvin

Tilltalsnamn: Anton

Efternamn: Larsmar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-01-29

Gatuadress: Fanjunkaregatan 63

Postnummer: 582 16

Postort: Linköping

Distrikt: Linköpings domkyrkodistrikt

Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anton

Anton Larsmar är en 21 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 146 dagar sedan 29 januari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anton

Informationen om Anton kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anton Larsmar?

Vad tjänar Anton?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Antons
Kreditstatus?

Nyfiken på Antons Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fanjunkaregatan 63

Latitud: 58.400474   |   Longitud: 15.600874

Registrerat på adressen


Fanjunkaregatan 63
582 16 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anton kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anton hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Antons bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 103 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anton har inga bolagsengagemang


Mer om Anton


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 251 dagar)

Födelsedag

16 oktober (en fredag om 114 dagar)

Födelsedatum

2004-10-16 (en lördag för 7 921 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 114 dagar (en måndag)

Anton Larsmar är en 21 årig man bosatt i Linköping kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Där har han bott i sammanlagt 17 år och 146 dagar sedan 29 januari 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Antons bostadsområde, på postnummer 582 16, har 1,54 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 446 542 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Antons ingår. Antons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Anton bor tillsammans med 3 personer: Anna Wójcik Larsmar , Jonas Larsmar , Filip Larsmar . Han är inte gift.

Vill du fira Antons födelsedag ska du gratulera honom om 114 dagar då han fyller 22 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 207 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 8 år och 114 dagar (en måndag).

Namnet Anton är 'Tysk kortform av det latinska namnet Anto´nius (urspr. grekiskt och med bet. ’den oskattbare’)'.

Anton har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Anton i Sverige det senaste kvartalet är Anton Palfi Osika i Stockholm, Anton Juholt i Ljungsbro och Anton Annerfeldt i Svedala.

Informationen om Anton kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anton Larsmar