7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Melker Bertil Larsson Lenström
Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt
Personnummer: 20041110-
Ålder: 21 år
Födelsedag: 10 november 2004
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 januari
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Melker Bertil Larsson Lenström
Förnamn: Melker Bertil
Tilltalsnamn: Melker
Efternamn: Lenström
Mellannamn: Larsson
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-16
Gatuadress: Diavoxvägen 26 lgh 1910
Våning & dörr: 9 våningen, dörr 10 från vänster
Postnummer: 126 29
Postort: Hägersten
Distrikt: Hägersten
Församling: Hägerstens församling (018039)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Melker
Melker Larsson Lenström är en man på 21 år som bor på Diavoxvägen 26 lgh 1910 i Hägersten. Melkers bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Där har han bott i 321 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Melker
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Diavoxvägen 26 lgh 1910
Registrerat på adressen
126 29 Hägersten
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Melker kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Melkers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 31 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Melker har inga bolagsengagemang
Mer om Melker
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
21 år (och 235 dagar)
Födelsedag
10 november (en tisdag om 130 dagar)
Födelsedatum
2004-11-10 (en onsdag för 7 905 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 8 år och 130 dagar (en fredag)
Melker Larsson Lenström är en man på 21 år som bor på Diavoxvägen 26 lgh 1910 i Hägersten. Melkers bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Där har han bott i 321 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Melkers postnummer, 126 29, är medelinkomsten 466 684 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Melker och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Melker ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 96.
Melker bor tillsammans med Douglas Kilman. Han är en 28 årig man som flyttade in den 2 september 2024 och har bott där totalt 1 år och 304 dagar. Han är inte gift.
På Melkers nästa födelsedag fyller han 22 år. Den inträffar om 130 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 130 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 187 dagar.
Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.
Melker har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Melker Larsson Lenström
Var bor Melker?
Hur gammal är Melker?
Melker Larsson Lenström är 21 år gammal och föddes den 10 november 2004. Han fyller 22 år den 10 november.
Har Melker några bolagsengagemang?
Melker har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Melker några fordon?
Är Melker gift?
Melker är inte gift.
Vilket telefonnummer har Melker?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Melker.
Vilket stjärntecken har Melker?
Melker har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Melker folkbokförd?
Melker Larsson Lenström är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Melker?
Melker Larsson Lenström tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Melker?
Melker Larsson Lenström tillhör Hägerstens församling.