7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Noor Al-Khafaji

Årsinkomst: Kolla Noors lön anonymt

Personnummer: 20041204- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 4 december 2004

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Noor Al-Khafaji

Förnamn: Noor

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Khafaji

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-12-25

Gatuadress: Störtfjällsgatan 20 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 431 35

Postort: Mölndal

Distrikt: Stensjön

Församling: Stensjöns församling (148104)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Noor Al-Khafaji är en 21 årig kvinna och bosatt på Störtfjällsgatan 20 lgh 1302 i Mölndal. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Hon flyttade in på adressen den 25 december 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 179 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Noor Al-Khafaji?

Vad tjänar Noor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Noors
Kreditstatus?

Nyfiken på Noors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Störtfjällsgatan 20 lgh 1302

Latitud: 57.657736   |   Longitud: 12.023634

Registrerat på adressen


Störtfjällsgatan 20 lgh 1302
431 35 Mölndal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Noor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Noor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Noors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 92 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Noor har inga bolagsengagemang


Mer om Noor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 200 dagar)

Födelsedag

04 december (en fredag om 165 dagar)

Födelsedatum

2004-12-04 (en lördag för 7 870 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 165 dagar (en måndag)

Noor Al-Khafaji är en 21 årig kvinna och bosatt på Störtfjällsgatan 20 lgh 1302 i Mölndal. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Hon flyttade in på adressen den 25 december 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 179 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Noors bostadsområde, på postnummer 431 35, är 373 258 kr per år och 7,17 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Noors ingår. Noors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.

Noor bor tillsammans med 5 personer: Rokaija Al-Khafaji , Haider Al-Khafaji , Hebba Al-Khafaji , Jannah Salman , Karrar Al-Khafaji . Noor är inte gift.

Noors nästa födelsedag är om 165 dagar då hon fyller 22 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 8 år och 165 dagar (en måndag).

Noor har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Noor i Sverige Noor Ogaili i Märsta, Noor Badawi i Helsingborg och Noor Al Saadi i Angered.

Informationen om Noor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Noor Al-Khafaji