7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Lara Nabil Amash

Årsinkomst: Kolla Laras lön anonymt

Personnummer: 20050328- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 28 mars 2005

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lara Nabil Amash

Förnamn: Lara Nabil

Tilltalsnamn: Lara

Efternamn: Amash

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-12

Gatuadress: Stensåkervägen 28

Postnummer: 238 33

Postort: Oxie

Distrikt: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lara

Lara Amash är 21 år gammal och bor på Stensåkervägen 28 i Oxie. Hennes bostad är en villa på 145 kvm . Där har hon bott i 285 dagar sedan hon flyttade in den 12 september 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lara

Informationen om Lara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lara Amash?

Vad tjänar Lara?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Laras
Kreditstatus?

Nyfiken på Laras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stensåkervägen 28

Latitud: 55.551152   |   Longitud: 13.102459

Registrerat på adressen


Stensåkervägen 28
238 33 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lara kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Laras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 145 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lara har inga bolagsengagemang


Mer om Lara


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 88 dagar)

Födelsedag

28 mars (en söndag om 277 dagar)

Födelsedatum

2005-03-28 (en måndag för 7 758 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 277 dagar (en onsdag)

Lara Amash är 21 år gammal och bor på Stensåkervägen 28 i Oxie. Hennes bostad är en villa på 145 kvm . Där har hon bott i 285 dagar sedan hon flyttade in den 12 september 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 238 33, som är Laras bostadsområde, är medelinkomsten 308 422 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Laras ingår. Laras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 425.

Lara bor tillsammans med 4 personer: Nabil Amash Kitan , Sara Amash , Ibtisam Khudher , Ali Amash . Lara är inte gift.

Lara har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 277 dagar då hon fyller 22 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 8 år och 277 dagar (en onsdag).

Lara har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lara i Sverige Lara Franovic i Spånga, Lara Ahmad i Umeå och Lara Muadi i Göteborg.

Informationen om Lara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lara Amash