7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Matteus Sakarias Ryno Welamsson

Årsinkomst: Kolla Matteus lön anonymt

Personnummer: 20050503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 3 maj 2005

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 september

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Matteus Sakarias Ryno Welamsson

Förnamn: Matteus Sakarias Ryno

Tilltalsnamn: Matteus

Efternamn: Welamsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-01

Gatuadress: Järnvägsgatan 2 A lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 718 30

Postort: Frövi

Distrikt: Näsby

Församling: Näsby församling (188504)

Kommun: Lindesberg (1885)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Matteus

Matteus Welamsson är en 21 årig man och bosatt på Järnvägsgatan 2 A lgh 1001 i Frövi. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Matteus

Informationen om Matteus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Matteus Welamsson?

Vad tjänar Matteus?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Matteus
Kreditstatus?

Nyfiken på Matteus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järnvägsgatan 2 A lgh 1001

Latitud: 59.466958   |   Longitud: 15.362697

Registrerat på adressen


Järnvägsgatan 2 A lgh 1001
718 30 Frövi

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Matteus kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Matteus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Matteus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Matteus har inga bolagsengagemang


Mer om Matteus


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 80 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 285 dagar)

Födelsedatum

2005-05-03 (en tisdag för 7 750 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 285 dagar (en torsdag)

Matteus Welamsson är en 21 årig man och bosatt på Järnvägsgatan 2 A lgh 1001 i Frövi. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 51 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Matteus bostadsområde, på postnummer 718 30, är 313 105 kr per år och 7,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lindesberg där Matteus ingår. Matteus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Förutom Matteus bor också Emma Karlsson på adressen. Där har hon bott i 51 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juni 2026. Matteus är inte gift.

Matteus nästa födelsedag är om 285 dagar då han fyller 22 år. Hans namnsdag är om 61 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 285 dagar (en torsdag).

Namnet Matteus är 'Latinsk form av det grekiska namnet Matthai´os (av hebreiskt ursprung), sidoform till Mattias'.

Matteus har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Matteus i Sverige Matteus Bugaj i Vega, Matteus Ward i Nyköping och Matteus Dag i Örebro.

Informationen om Matteus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Matteus Welamsson