7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Adhurim Dullovi

Årsinkomst: Kolla Adhurims lön anonymt

Personnummer: 20050524- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 24 maj 2005

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Adhurim Dullovi

Förnamn: Adhurim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dullovi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-30

Gatuadress: Inspektörsgatan 2

Postnummer: 252 38

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Adhurim Dullovi är en 21 årig man och bosatt på Inspektörsgatan 2 i Helsingborg. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 2026 och har sammanlagt bott där i 52 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Adhurim Dullovi?

Vad tjänar Adhurim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Adhurims
Kreditstatus?

Nyfiken på Adhurims Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Inspektörsgatan 2
252 38 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Adhurim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Adhurim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Adhurims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Adhurim har inga bolagsengagemang


Mer om Adhurim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 28 dagar)

Födelsedag

24 maj (en måndag om 337 dagar)

Födelsedatum

2005-05-24 (en tisdag för 7 698 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 337 dagar (en torsdag)

Adhurim Dullovi är en 21 årig man och bosatt på Inspektörsgatan 2 i Helsingborg. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 april 2026 och har sammanlagt bott där i 52 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Adhurims bostadsområde, på postnummer 252 38, är 245 826 kr per år och 9,21 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Adhurims ingår. Adhurims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.

Adhurim bor tillsammans med 4 personer: Nderim Dullovi , Lavdrim Dullovi , Zeqir Dullovi , Ganimete Dullovi . Adhurim är inte gift.

Adhurims nästa födelsedag är om 337 dagar då han fyller 22 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 337 dagar (en torsdag).

Adhurim har inga bolagsengagemang.

Informationen om Adhurim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Adhurim Dullovi