7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Oscar Hans Olov Elnersson

Årsinkomst: Kolla Oscars lön anonymt

Personnummer: 20050525- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 25 maj 2005

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Oscar Hans Olov Elnersson

Förnamn: Oscar Hans Olov

Tilltalsnamn: Oscar

Efternamn: Elnersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-05-25

Gatuadress: Kikvägen 1

Postnummer: 740 47

Postort: Harbo

Distrikt: Harbo

Församling: Harbo församling (033107)

Kommun: Heby (0331)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Oscar

Oscar Elnersson är en 21 årig man bosatt i Heby kommun. Han bor i ett lantbruk på 223 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 42 dagar sedan 25 maj 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Oscar

Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Oscar Elnersson?

Vad tjänar Oscar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Oscars
Kreditstatus?

Nyfiken på Oscars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kikvägen 1

Latitud: 60.100449   |   Longitud: 17.185916

Registrerat på adressen


Kikvägen 1
740 47 Harbo

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Oscar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Oscar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Oscars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 223 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Oscar har inga bolagsengagemang


Mer om Oscar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 42 dagar)

Födelsedag

25 maj (en tisdag om 323 dagar)

Födelsedatum

2005-05-25 (en onsdag för 7 712 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 323 dagar (en fredag)

Oscar Elnersson är en 21 årig man bosatt i Heby kommun. Han bor i ett lantbruk på 223 kvm . Där har han bott i sammanlagt 21 år och 42 dagar sedan 25 maj 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Oscars bostadsområde, på postnummer 740 47, har 6,75 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 348 604 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Heby där Oscars ingår. Oscars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Oscar bor tillsammans med 3 personer: Åsa Magnusson , Marcus Elnersson , Albin Elnersson . Han är inte gift.

Vill du fira Oscars födelsedag ska du gratulera honom om 323 dagar då han fyller 22 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 54 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 8 år och 323 dagar (en fredag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Oscar har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Oscar i Sverige det senaste kvartalet är Oscar Gyllenhammar i Stockholm, Oscar Zia i Stockholm och Oscar Jöback i Stockholm.

Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Oscar Elnersson