7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Carl Gustaf Olaison

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 20050610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 10 juni 2005

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl Gustaf Olaison

Förnamn: Carl Gustaf

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Olaison

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-07-25

Gatuadress: Nysätra 7

Postnummer: 749 63

Postort: Örsundsbro

Distrikt: Nysätra

Församling: Lagunda församling (038130)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Olaison är en man på 21 år som bor på Nysätra 7 i Örsundsbro. Carls bostad är en villa på 222 kvm . Där har han bott i 20 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Olaison?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nysätra 7

Latitud: 59.752157   |   Longitud: 17.172034

Registrerat på adressen


Nysätra 7
749 63 Örsundsbro



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 222 kvm

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Olaison, Carl Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 13 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 352 dagar)

Födelsedatum

2005-06-10 (en fredag för 7 683 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 352 dagar (en söndag)

Carl Olaison är en man på 21 år som bor på Nysätra 7 i Örsundsbro. Carls bostad är en villa på 222 kvm . Där har han bott i 20 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carls postnummer, 749 63, är medelinkomsten 423 404 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,20 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 105.

Carl bor tillsammans med 3 personer: Fredrik Olaison , Malin Olaison , Frida Olaison . Han är inte gift.

På Carls nästa födelsedag fyller han 22 år. Den inträffar om 352 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 352 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Carl har 1 bolagsengagemang ( Olaison, Carl ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Olaison