7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Muntadar Al Mohammed

Årsinkomst: Kolla Muntadars lön anonymt

Personnummer: 20050610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 21 år

Födelsedag: 10 juni 2005

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Muntadar Al Mohammed

Förnamn: Muntadar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Mohammed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-07-02

Gatuadress: Godsägaregatan 8

Postnummer: 253 54

Postort: Mörarp

Distrikt: Mörarp

Församling: Kropps församling (128309)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Muntadar Al Mohammed är en man på 21 år som bor på Godsägaregatan 8 i Mörarp. bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 16 år och 356 dagar sedan han flyttade in den 2 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Muntadar Al Mohammed?

Vad tjänar Muntadar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Muntadars
Kreditstatus?

Nyfiken på Muntadars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Godsägaregatan 8

Latitud: 56.053711   |   Longitud: 12.879632

Registrerat på adressen


Godsägaregatan 8
253 54 Mörarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Muntadar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Muntadar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Muntadars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 158 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Muntadar har inga bolagsengagemang


Mer om Muntadar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

21 år (och 13 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 352 dagar)

Födelsedatum

2005-06-10 (en fredag för 7 683 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 8 år och 352 dagar (en söndag)

Muntadar Al Mohammed är en man på 21 år som bor på Godsägaregatan 8 i Mörarp. bostad är en villa på 158 kvm . Där har han bott i 16 år och 356 dagar sedan han flyttade in den 2 juli 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Muntadars postnummer, 253 54, är medelinkomsten 410 302 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,87 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Muntadar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Muntadar ingår. Muntadars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.

Muntadar bor tillsammans med 4 personer: Mohammed Al-Khodary , Heiam Al-Jabiri , Noor Al-Khodary , Mohammed Abdulhussein . Han är inte gift.

På Muntadars nästa födelsedag fyller han 22 år. Den inträffar om 352 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 8 år och 352 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Muntadar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Muntadar i Sverige Muntadar Al-Asadi i Kista, Muntadar Al-Marie i Trosa och Muntadar Daebes i Kungälv.

Informationen om Muntadar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Muntadar Al Mohammed