7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Helge Hjalmar Gösta Wårfors

Årsinkomst: Kolla Helges lön anonymt

Personnummer: 20050715- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 15 juli 2005

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 september

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Helge Hjalmar Gösta Wårfors

Förnamn: Helge Hjalmar Gösta

Tilltalsnamn: Helge

Efternamn: Wårfors

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-07-15

Gatuadress: Boden 1

Postnummer: 516 96

Postort: Aplared

Distrikt: Ljushult

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helge

Helge Wårfors är en 20 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i ett lantbruk på 125 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 363 dagar sedan 15 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helge

Informationen om Helge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Helge Wårfors?

Vad tjänar Helge?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Helges
Kreditstatus?

Nyfiken på Helges Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Boden 1
516 96 Aplared

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helge kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helge hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Helges bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Helge har inga bolagsengagemang


Mer om Helge


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 363 dagar)

Födelsedag

15 juli (en onsdag om 2 dagar)

Födelsedatum

2005-07-15 (en fredag för 7 668 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 2 dagar (en söndag)

Helge Wårfors är en 20 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i ett lantbruk på 125 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 363 dagar sedan 15 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Helges bostadsområde, på postnummer 516 96, har 4,58 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 401 144 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Helges ingår. Helges lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 239.

Helge bor tillsammans med 3 personer: Morgan Wårfors , Anna-Karin Gabriella Wårfors , Arvid Wårfors . Han är inte gift.

Vill du fira Helges födelsedag ska du gratulera honom om 2 dagar då han fyller 21 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 79 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 9 år och 2 dagar (en söndag).

Namnet Helge är 'Nordiskt namn, bildat till helig (möjl. i en äldre bet. ’lyckosam’)'.

Helge har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Helge i Sverige det senaste kvartalet är Helge Nilsson i Hörby, Helge Isaksson i Svanesund och Helge Schauman i Djursholm.

Informationen om Helge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helge Wårfors