7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-13
Eddie Lowe Ivansson
Årsinkomst: Kolla Eddies lön anonymt
Personnummer: 20050729-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 29 juli 2005
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 mars
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Eddie Lowe Ivansson
Förnamn: Eddie Lowe
Tilltalsnamn: Eddie
Efternamn: Ivansson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-01
Gatuadress: Slånbärsstigen 6
Postnummer: 294 38
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sölvesborg
Församling: Sölvesborgs församling (108301)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Eddie
Eddie Ivansson är en man på 20 år som bor på Slånbärsstigen 6 i Sölvesborg. Eddies bostad är ett kedjehus på 148 kvm . Där har han bott i 132 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eddie
Informationen om Eddie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slånbärsstigen 6
Registrerat på adressen
294 38 Sölvesborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Henrik Klas Martin Ivansson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Henrik Klas Martin Ivansson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eddie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eddie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eddies bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 148 kvm
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Eddie har inga bolagsengagemang
Mer om Eddie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 319 dagar)
Födelsedag
29 juli (en onsdag om 46 dagar)
Födelsedatum
2005-07-29 (en fredag för 7 624 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 46 dagar (en söndag)
Eddie Ivansson är en man på 20 år som bor på Slånbärsstigen 6 i Sölvesborg. Eddies bostad är ett kedjehus på 148 kvm . Där har han bott i 132 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Eddies postnummer, 294 38, är medelinkomsten 327 157 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,88 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eddie och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Eddie ingår. Eddies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Eddie bor tillsammans med 3 personer: Victor Ivansson , Henrik Ivansson , Maria Berg . Han är inte gift.
På Eddies nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 46 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 46 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 278 dagar.
Eddie har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eddie i Sverige Eddie Bager i Klippan, Eddie Cederholm och Eddie Sundkvist i Örnsköldsvik.
Informationen om Eddie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.