7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Klara Hage Moussa
Årsinkomst: Kolla Klaras lön anonymt
Personnummer: 20050812-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 12 augusti 2005
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 12 augusti
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Klara Hage Moussa
Förnamn: Klara
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hage Moussa
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-06-13
Gatuadress: Hovetorpsgatan 58 lgh 0902
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 2 från vänster
Postnummer: 587 35
Postort: Linköping
Distrikt: Berga
Församling: Linköpings Berga församling (058033)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Klara Hage Moussa är 20 år och bosatt på Hovetorpsgatan 58 lgh 0902 i Linköping. Där har hon bott i 1 år och 22 dagar sedan hon flyttade in den 13 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hovetorpsgatan 58 lgh 0902
Registrerat på adressen
587 35 Linköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Klara kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Klara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Klara har inga bolagsengagemang
Mer om Klara
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 327 dagar)
Födelsedag
12 augusti (en onsdag om 38 dagar)
Födelsedatum
2005-08-12 (en fredag för 7 632 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 38 dagar (en söndag)
Klara Hage Moussa är 20 år och bosatt på Hovetorpsgatan 58 lgh 0902 i Linköping. Där har hon bott i 1 år och 22 dagar sedan hon flyttade in den 13 juni 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 587 35, är medelinkomsten 334 543 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,07 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Klara ingår. Klaras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 296.
Klara bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
Klara fyller 21 år om 38 dagar och har namnsdag om 38 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 9 år och 38 dagar (en söndag).
Namnet Klara är 'Latinskt namn (Cla´ra) med bet. ’den berömda’'.
Klara har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Klara i Sverige Klara Elvgren i Stockholm, Klara Sondén i Stockholm och Klara Peters Bastin i Enskede.
Informationen om Klara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Klara Hage Moussa
Var bor Klara?
Hur gammal är Klara?
Klara Hage Moussa är 20 år gammal och föddes den 12 augusti 2005. Hon fyller 21 år den 12 augusti.
Har Klara några bolagsengagemang?
Klara har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Klara några fordon?
Är Klara gift?
Klara är inte gift.
Vilket telefonnummer har Klara?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Klara.
Vilket stjärntecken har Klara?
Klara har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Klara folkbokförd?
Klara Hage Moussa är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Klara?
Klara Hage Moussa tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Klara?
Klara Hage Moussa tillhör Linköpings Berga församling.