7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Zainab Mohammed Ali
Årsinkomst: Kolla Zainabs lön anonymt
Personnummer: 20050818-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 18 augusti 2005
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Zainab Mohammed Ali
Förnamn: Zainab
Tilltalsnamn: Zainab
Efternamn: Mohammed Ali
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-01
Gatuadress: Blomstervägen 2 E lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 195 65
Postort: Steningehöjden
Distrikt: Valsta
Församling: Valsta församling (019112)
Kommun: Sigtuna (0191)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Zainab
Zainab Mohammed Ali är 20 år gammal och bor på Blomstervägen 2 E lgh 1203 i Steningehöjden. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 31 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Zainab
Informationen om Zainab kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blomstervägen 2 E lgh 1203
Registrerat på adressen
195 65 Steningehöjden
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zainab kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zainab hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Zainabs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 66 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Zainab har inga bolagsengagemang
Mer om Zainab
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 318 dagar)
Födelsedag
18 augusti (en tisdag om 47 dagar)
Födelsedatum
2005-08-18 (en torsdag för 7 623 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 47 dagar (en lördag)
Zainab Mohammed Ali är 20 år gammal och bor på Blomstervägen 2 E lgh 1203 i Steningehöjden. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har hon bott i 31 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 195 65, som är Zainabs bostadsområde, är medelinkomsten 364 888 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,87 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Zainabs ingår. Zainabs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.
Zainab bor tillsammans med 2 personer: Abbas Mohammed Ali , Sara Milivojevic . Zainab är inte gift.
Zainab har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 47 dagar då hon fyller 21 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 9 år och 47 dagar (en lördag).
Zainab har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zainab i Sverige Zainab Amin i Fjälkinge, Zainab Khalil i Södertälje och Zainab Al-Rubaye i Upplands Väsby.
Informationen om Zainab kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zainab Mohammed Ali
Var bor Zainab?
Hur gammal är Zainab?
Zainab Mohammed Ali är 20 år gammal och föddes den 18 augusti 2005. Hon fyller 21 år den 18 augusti.
Har Zainab några bolagsengagemang?
Zainab har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Zainab några fordon?
Är Zainab gift?
Zainab är inte gift.
Vilket telefonnummer har Zainab?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zainab.
Vilket stjärntecken har Zainab?
Zainab har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Zainab folkbokförd?
Zainab Mohammed Ali är folkbokförd i Sigtuna kommun.
Vilket län tillhör Zainab?
Zainab Mohammed Ali tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Zainab?
Zainab Mohammed Ali tillhör Valsta församling.