7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Carl Gustaf Milles Löfmark Bång

Årsinkomst: Kolla Gustafs lön anonymt

Personnummer: 20050920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 20 september 2005

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Carl Gustaf Milles Löfmark Bång

Förnamn: Carl Gustaf Milles

Tilltalsnamn: Gustaf

Efternamn: Löfmark Bång

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-06-19

Gatuadress: Regementsgatan 4

Postnummer: 831 41

Postort: Östersund

Distrikt: Östersund

Församling: Östersunds församling (238001)

Kommun: Östersund (2380)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Gustaf

Gustaf Löfmark Bång är en man på 20 år som bor på Regementsgatan 4 i Östersund. Där har han bott i 3 år och 9 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Gustaf

Informationen om Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gustaf Löfmark Bång?

Vad tjänar Gustaf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gustafs
Kreditstatus?

Nyfiken på Gustafs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Regementsgatan 4

Latitud: 63.181788   |   Longitud: 14.644004

Registrerat på adressen


Regementsgatan 4
831 41 Östersund

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Bång Design AB Status Aktiv
Ansvarig Claes Joachim Bång (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Claes Joachim Bång (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Gustaf har inga bolagsengagemang


Mer om Gustaf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 281 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 84 dagar)

Födelsedatum

2005-09-20 (en tisdag för 7 586 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 84 dagar (en torsdag)

Gustaf Löfmark Bång är en man på 20 år som bor på Regementsgatan 4 i Östersund. Där har han bott i 3 år och 9 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Gustafs postnummer, 831 41, är medelinkomsten 389 522 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gustaf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östersund där Gustaf ingår. Gustafs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Gustaf bor tillsammans med 3 personer: Milles Löfmark Bång , Claes Bång , Ulrika Löfmark Bång . Han är inte gift.

På Gustafs nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 84 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 84 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Gustaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gustaf i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Gustaf Hammarsten i Stockholm och Gustaf Wränghede i Senoren.

Informationen om Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gustaf Löfmark Bång