7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Carl Gustaf Milles Löfmark Bång
Årsinkomst: Kolla Gustafs lön anonymt
Personnummer: 20050920-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 20 september 2005
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Carl Gustaf Milles Löfmark Bång
Förnamn: Carl Gustaf Milles
Tilltalsnamn: Gustaf
Efternamn: Löfmark Bång
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-06-19
Gatuadress: Regementsgatan 4
Postnummer: 831 41
Postort: Östersund
Distrikt: Östersund
Församling: Östersunds församling (238001)
Kommun: Östersund (2380)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Gustaf
Gustaf Löfmark Bång är en man på 20 år som bor på Regementsgatan 4 i Östersund. Där har han bott i 3 år och 9 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Gustaf
Informationen om Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Regementsgatan 4
Registrerat på adressen
831 41 Östersund
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Claes Joachim Bång (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Claes Joachim Bång (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gustaf kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Gustaf har inga bolagsengagemang
Mer om Gustaf
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 281 dagar)
Födelsedag
20 september (en söndag om 84 dagar)
Födelsedatum
2005-09-20 (en tisdag för 7 586 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 84 dagar (en torsdag)
Gustaf Löfmark Bång är en man på 20 år som bor på Regementsgatan 4 i Östersund. Där har han bott i 3 år och 9 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Gustafs postnummer, 831 41, är medelinkomsten 389 522 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gustaf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östersund där Gustaf ingår. Gustafs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.
Gustaf bor tillsammans med 3 personer: Milles Löfmark Bång , Claes Bång , Ulrika Löfmark Bång . Han är inte gift.
På Gustafs nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 84 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 84 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Gustaf har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gustaf i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Gustaf Hammarsten i Stockholm och Gustaf Wränghede i Senoren.
Informationen om Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gustaf Löfmark Bång
Var bor Gustaf?
Hur gammal är Gustaf?
Gustaf Löfmark Bång är 20 år gammal och föddes den 20 september 2005. Han fyller 21 år den 20 september.
Har Gustaf några bolagsengagemang?
Gustaf har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gustaf några fordon?
Är Gustaf gift?
Gustaf är inte gift.
Vilket telefonnummer har Gustaf?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gustaf.
Vilket stjärntecken har Gustaf?
Gustaf har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Gustaf folkbokförd?
Gustaf Löfmark Bång är folkbokförd i Östersund kommun.
Vilket län tillhör Gustaf?
Gustaf Löfmark Bång tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Gustaf?
Gustaf Löfmark Bång tillhör Östersunds församling.