7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2025-07-16
Sven Gustav Mårtensson
Årsinkomst: Kolla Gustavs lön anonymt
Personnummer: 20051002-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 2 oktober 2005
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 juni
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Sven Gustav Mårtensson
Förnamn: Sven Gustav
Tilltalsnamn: Gustav
Efternamn: Mårtensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-10-02
Gatuadress: Kyrkbyn 4579
Postnummer: 821 62
Postort: Arbrå
Distrikt: Arbrå
Församling: Arbrå-Undersviks församling (218309)
Kommun: Bollnäs (2183)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Gustav
Sven Gustav Mårtensson är 19 år och bosatt på Kyrkbyn 4579 i Arbrå. Han bor i en villa/radhus på 80 kvm. Där har han bott i 19 år och 287 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2005. Han har ingen särskild adress... Läs mer om Gustav
Informationen om Gustav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kyrkbyn 4579
Registrerat på adressen
821 62 Arbrå
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
---|---|---|---|
Ansvarig Sven Magnus Mårtensson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Magnus Mårtensson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
---|---|---|---|---|---|
Födelsedatum 2014-05-13 (11 år) Ägare Veronica Svenskas Mårtensson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-05-13 (11 år) | Veronica Svenskas Mårtensson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2025-05-19. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
Bolagsengagemang | 0 st
Gustav har inga bolagsengagemang
Mer om Gustav
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 287 dagar)
Födelsedag
2 oktober (en torsdag om 78 dagar)
Födelsedatum
2005-10-02 (en söndag för 7 227 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 78 dagar (en torsdag)
Sven Gustav Mårtensson är 19 år och bosatt på Kyrkbyn 4579 i Arbrå. Han bor i en villa/radhus på 80 kvm. Där har han bott i 19 år och 287 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 821 62, är medelinkomsten 325 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,23%. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Bollnäs där Gustav ingår. Gustavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.
Gustav bor tillsammans med 2 personer: Veronica Svenskas Mårtensson, Sven Magnus Mårtensson. Det finns även en hund på Gustavs adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.
Gustav fyller 20 år om 78 dagar och har namnsdag om 325 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 78 dagar (en torsdag).
Namnet Gustav är 'svenskt namn, eg. en skriftspråklig form av fornsvenska Götstaf (se Gösta)'.
Gustav har inga bolagsengagemang. På hans adress finns ett bolag registrerat (Mårtensson, Sven Magnus).
De tre mest eftersökta Gustav i Sverige det senaste kvartalet är Gustav Hemming i Stockholm, Gustav Mandelmann i Simrishamn och Gustav Björklund i Vikingstad.
Informationen om Gustav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.