7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Leo Azimi
Årsinkomst: Kolla Leos lön anonymt
Personnummer: 20051005-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 5 oktober 2005
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 juni
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Leo Azimi
Förnamn: Leo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Azimi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-09
Gatuadress: Väktargatan 70 A lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 754 22
Postort: Uppsala
Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt
Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Leo Azimi är en 20 årig man bosatt i Uppsala kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i sammanlagt 309 dagar sedan 9 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Väktargatan 70 A lgh 1001
Registrerat på adressen
754 22 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 57 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Leo har inga bolagsengagemang
Mer om Leo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 252 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 113 dagar)
Födelsedatum
2005-10-05 (en onsdag för 7 557 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 113 dagar (en fredag)
Leo Azimi är en 20 årig man bosatt i Uppsala kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 57 kvm . Där har han bott i sammanlagt 309 dagar sedan 9 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Leos bostadsområde, på postnummer 754 22, har 3,51 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 291 808 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Leos ingår. Leos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 313.
Leo bor tillsammans med en 21 årig kvinna vid namn Vendela Sundberg. Hon registrerades på adressen den 9 augusti 2025, och har bott där totalt 309 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Leos födelsedag ska du gratulera honom om 113 dagar då han fyller 21 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 14 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 9 år och 113 dagar (en fredag).
Namnet Leo är 'Latinskt namn med bet. ’lejon’'.
Leo har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Leo i Sverige det senaste kvartalet är Leo Sernelius i Linköping, Leo Ageman i Nacka och Leo Sahlin Wallenius i Skövde.
Informationen om Leo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.