7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Isak Erik Malmfors

Årsinkomst: Kolla Isaks lön anonymt

Personnummer: 20051105- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 5 november 2005

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 december

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Isak Erik Malmfors

Förnamn: Isak Erik

Tilltalsnamn: Isak

Efternamn: Malmfors

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-11-05

Gatuadress: Fredriksviksstigen 1

Postnummer: 131 47

Postort: Nacka

Distrikt: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Isak

Isak Malmfors är en 20 årig man bosatt i Nacka kommun. Han bor i en villa på 141 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 240 dagar sedan 5 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Isak

Informationen om Isak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Isak Malmfors?

Vad tjänar Isak?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Isaks
Kreditstatus?

Nyfiken på Isaks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fredriksviksstigen 1

Latitud: 59.324019   |   Longitud: 18.197949

Registrerat på adressen


Fredriksviksstigen 1
131 47 Nacka

Företag på adressen | 3 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Isak kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Isak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Isaks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 141 kvm

Byggår: 1890

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Isak har inga bolagsengagemang


Mer om Isak


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 240 dagar)

Födelsedag

05 november (en torsdag om 125 dagar)

Födelsedatum

2005-11-05 (en lördag för 7 545 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 125 dagar (en måndag)

Isak Malmfors är en 20 årig man bosatt i Nacka kommun. Han bor i en villa på 141 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 240 dagar sedan 5 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Isaks bostadsområde, på postnummer 131 47, har 2,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 518 481 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Isaks ingår. Isaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Isak bor tillsammans med 3 personer: Rikard Malmfors , Morgan Malmfors , Lena Sandström . Han är inte gift.

Vill du fira Isaks födelsedag ska du gratulera honom om 125 dagar då han fyller 21 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 169 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 9 år och 125 dagar (en måndag).

Namnet Isak är 'Bibliskt namn med bet. ’må han skratta’'.

Isak har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Isak i Sverige det senaste kvartalet är Isak Bjerkebo i Uppsala, Isak Andersson och Isak Andersson i Mariestad.

Informationen om Isak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Isak Malmfors