7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Shahd Manla
Årsinkomst: Kolla Shahds lön anonymt
Personnummer: 20051108-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 8 november 2005
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Shahd Manla
Förnamn: Shahd
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Manla
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-03-17
Gatuadress: Södra Stenbocksgatan 102 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 252 44
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf
Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Shahd Manla är 20 år gammal och bor på Södra Stenbocksgatan 102 lgh 1001 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 87 kvm . Där har hon bott i 90 dagar sedan hon flyttade in den 17 mars 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Stenbocksgatan 102 lgh 1001
Registrerat på adressen
252 44 Helsingborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Shahd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Shahd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Shahds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 87 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1936
Bolagsengagemang | 0 st
Shahd har inga bolagsengagemang
Mer om Shahd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 219 dagar)
Födelsedag
08 november (en söndag om 146 dagar)
Födelsedatum
2005-11-08 (en tisdag för 7 524 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 146 dagar (en torsdag)
Shahd Manla är 20 år gammal och bor på Södra Stenbocksgatan 102 lgh 1001 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 87 kvm . Där har hon bott i 90 dagar sedan hon flyttade in den 17 mars 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 252 44, som är Shahds bostadsområde, är medelinkomsten 222 118 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,40 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Shahds ingår. Shahds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Shahd bor tillsammans med 3 personer: Nour Manla , Merfat Manla , Zakaria Abbul Qader Manla . Shahd är inte gift.
Shahd har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 146 dagar då hon fyller 21 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 9 år och 146 dagar (en torsdag).
Shahd har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shahd i Sverige Shahd Ahmed i Agnesberg, Shahd Ibrahim i Bromma och Shahd Mahmoud i Malmö.
Informationen om Shahd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.