7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Max Christer Jonsson Trosén
Årsinkomst: Kolla Max lön anonymt
Personnummer: 20051119-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 19 november 2005
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 februari
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Max Christer Jonsson Trosén
Förnamn: Max Christer
Tilltalsnamn: Max
Efternamn: Trosén
Mellannamn: Jonsson
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-27
Gatuadress: Granbyvägen 32 A
Postnummer: 647 51
Postort: Åkers Styckebruk
Distrikt: Åker
Församling: Åker-Länna församling (048606)
Kommun: Strängnäs (0486)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Max
Max Jonsson Trosén är en man på 20 år som bor på Granbyvägen 32 A i Åkers Styckebruk. Max bostad är en villa på 83 kvm . Där har han bott i 19 dagar sedan han flyttade in den 27 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Max
Informationen om Max kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Granbyvägen 32 A
Registrerat på adressen
647 51 Åkers Styckebruk
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Max kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Max hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Max bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 83 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Max har inga bolagsengagemang
Mer om Max
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 239 dagar)
Födelsedag
19 november (en torsdag om 126 dagar)
Födelsedatum
2005-11-19 (en lördag för 7 544 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 126 dagar (en måndag)
Max Jonsson Trosén är en man på 20 år som bor på Granbyvägen 32 A i Åkers Styckebruk. Max bostad är en villa på 83 kvm . Där har han bott i 19 dagar sedan han flyttade in den 27 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Max postnummer, 647 51, är medelinkomsten 364 215 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,42 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Max och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Max ingår. Max lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 71.
Max bor tillsammans med Christer Jonsson. Han är en 53 årig man som flyttade in den 27 juli 2004 och har bott där totalt 21 år och 354 dagar. Han är inte gift.
På Max nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 126 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 126 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 200 dagar.
Namnet Max är 'Kortform av Maximilian'.
Max har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Max i Sverige Max Junestrand i Stockholm, Max Mårtensson i Katrineholm och Max Friberg i Västra Frölunda.
Informationen om Max kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Max Jonsson Trosén
Var bor Max?
Hur gammal är Max?
Max Jonsson Trosén är 20 år gammal och föddes den 19 november 2005. Han fyller 21 år den 19 november.
Har Max några bolagsengagemang?
Max har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Max några fordon?
Är Max gift?
Max är inte gift.
Vilket telefonnummer har Max?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Max.
Vilket stjärntecken har Max?
Max har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Max folkbokförd?
Max Jonsson Trosén är folkbokförd i Strängnäs kommun.
Vilket län tillhör Max?
Max Jonsson Trosén tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Max?
Max Jonsson Trosén tillhör Åker-Länna församling.