7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Sumaya Abdi Aden

Årsinkomst: Kolla Sumayas lön anonymt

Personnummer: 20051203- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 3 december 2005

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Sumaya Abdi Aden

Förnamn: Sumaya

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdi Aden

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-09-01

Gatuadress: Strofgatan 17 D lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 703 73

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sumaya Abdi Aden är en 20 årig kvinna och bosatt på Strofgatan 17 D lgh 1102 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 310 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sumaya Abdi Aden?

Vad tjänar Sumaya?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sumayas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sumayas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Strofgatan 17 D lgh 1102

Latitud: 59.303186   |   Longitud: 15.182238

Registrerat på adressen


Strofgatan 17 D lgh 1102
703 73 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sumaya kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sumaya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sumayas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sumaya har inga bolagsengagemang


Mer om Sumaya


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 217 dagar)

Födelsedag

03 december (en torsdag om 148 dagar)

Födelsedatum

2005-12-03 (en lördag för 7 522 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 148 dagar (en måndag)

Sumaya Abdi Aden är en 20 årig kvinna och bosatt på Strofgatan 17 D lgh 1102 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 310 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sumayas bostadsområde, på postnummer 703 73, är 190 882 kr per år och 15,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Sumayas ingår. Sumayas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 259.

Sumaya bor tillsammans med 3 personer: Hibo Muhumud Abdi , Abdullahi Abdi Aden , Aisha Abdi Aden . Sumaya är inte gift.

Sumayas nästa födelsedag är om 148 dagar då hon fyller 21 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 9 år och 148 dagar (en måndag).

Sumaya har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sumaya i Sverige Sumaya Abdi i Göteborg, Sumaya Alnour i Uppsala och Sumaya Mohamed i Strömsund.

Informationen om Sumaya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sumaya Abdi Aden