7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Diako Ahmad
Årsinkomst: Kolla Diakos lön anonymt
Personnummer: 20051204-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 4 december 2005
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Diako Ahmad
Förnamn: Diako
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ahmad
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-02
Gatuadress: Geogränd 7 lgh 1018
Våning & dörr: Entréplan, dörr 18 från vänster
Postnummer: 977 54
Postort: Luleå
Distrikt: Nederluleå
Församling: Nederluleå församling (258003)
Kommun: Luleå (2580)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Diako Ahmad är en 20 årig man och bosatt på Geogränd 7 lgh 1018 i Luleå. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 45 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 138 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Geogränd 7 lgh 1018
Registrerat på adressen
977 54 Luleå
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Diako kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Diako hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Diakos bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 45 kvm
Bostadskategori: Studentbostad
Bolagsengagemang | 0 st
Diako har inga bolagsengagemang
Mer om Diako
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 198 dagar)
Födelsedag
04 december (en fredag om 167 dagar)
Födelsedatum
2005-12-04 (en söndag för 7 503 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 167 dagar (en tisdag)
Diako Ahmad är en 20 årig man och bosatt på Geogränd 7 lgh 1018 i Luleå. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 45 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 138 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Diakos bostadsområde, på postnummer 977 54, är 114 279 kr per år och 1,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Luleå där Diakos ingår. Diakos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 181.
Förutom Diako bor också Nicole Santangelo Gonzalez på adressen. Där har hon bott i 138 dagar sedan hon först registrerades där den 2 februari 2026. Diako är inte gift.
Diakos nästa födelsedag är om 167 dagar då han fyller 21 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 167 dagar (en tisdag).
Diako har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diako i Sverige Diako Chato i Kista, Diako Kohneposhi i Bromma och Diako Alizadeh Amirbeygi i Nacka.
Informationen om Diako kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Diako Ahmad
Var bor Diako?
Hur gammal är Diako?
Diako Ahmad är 20 år gammal och föddes den 4 december 2005. Han fyller 21 år den 4 december.
Har Diako några bolagsengagemang?
Diako har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Diako några fordon?
Är Diako gift?
Diako är inte gift.
Vilket telefonnummer har Diako?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Diako.
Vilket stjärntecken har Diako?
Diako har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Diako folkbokförd?
Diako Ahmad är folkbokförd i Luleå kommun.
Vilket län tillhör Diako?
Diako Ahmad tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Diako?
Diako Ahmad tillhör Nederluleå församling.