7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Rebecca Lovisa Wilson Andersson
Årsinkomst: Kolla Rebeccas lön anonymt
Personnummer: 20060109-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 9 januari 2006
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 25 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Rebecca Lovisa Wilson Andersson
Förnamn: Rebecca Lovisa
Tilltalsnamn: Rebecca
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Wilson
Folkbokföring
Adressändring: 2006-01-09
Gatuadress: Vattumannens väg 6
Postnummer: 245 33
Postort: Staffanstorp
Distrikt: Staffanstorp
Församling: S:t Staffans församling (123013)
Kommun: Staffanstorp (1230)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebecca
Rebecca Wilson Andersson är en kvinna på 20 år som bor på Vattumannens väg 6 i Staffanstorp. Rebeccas bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har hon bott i 20 år och 174 dagar sedan hon flyttade in den 9 januari 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rebecca
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vattumannens väg 6
Registrerat på adressen
245 33 Staffanstorp
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebecca kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebecca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebeccas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 0 st
Rebecca har inga bolagsengagemang
Mer om Rebecca
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 174 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 191 dagar)
Födelsedatum
2006-01-09 (en måndag för 7 479 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 191 dagar (en onsdag)
Rebecca Wilson Andersson är en kvinna på 20 år som bor på Vattumannens väg 6 i Staffanstorp. Rebeccas bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har hon bott i 20 år och 174 dagar sedan hon flyttade in den 9 januari 2006. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Rebeccas postnummer, 245 33, är medelinkomsten 410 589 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rebecca och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Rebecca ingår. Rebeccas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Rebecca bor tillsammans med 2 personer: Björn Andersson , Johannes Wilson Andersson . Hon är inte gift.
På Rebeccas nästa födelsedag fyller hon 21 år. Den inträffar om 191 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 9 år och 191 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 54 dagar.
Namnet Lovisa är 'Svensk form av Louise'.
Rebecca har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecca i Sverige Rebecca Cohen i Stockholm, Rebecca Elfélius i Norrtälje och Rebecca Frisk i Trollhättan.
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rebecca Wilson Andersson
Var bor Rebecca?
Hur gammal är Rebecca?
Rebecca Wilson Andersson är 20 år gammal och föddes den 9 januari 2006. Hon fyller 21 år den 9 januari.
Har Rebecca några bolagsengagemang?
Rebecca har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rebecca några fordon?
Är Rebecca gift?
Rebecca är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rebecca?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rebecca.
Vilket stjärntecken har Rebecca?
Rebecca har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Rebecca folkbokförd?
Rebecca Wilson Andersson är folkbokförd i Staffanstorp kommun.
Vilket län tillhör Rebecca?
Rebecca Wilson Andersson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Rebecca?
Rebecca Wilson Andersson tillhör S:t Staffans församling.