8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-22

Jessika Nurtasya

Personnummer: 20060112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 12 januari 2006

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 6 juli

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Jessika Nurtasya

Förnamn: Jessika

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nurtasya

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-09

Gatuadress: Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1702

Våning & dörr: 7 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 252 68

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jessika Nurtasya är 20 år och bosatt på Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1702 i Helsingborg. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 43 dagar sedan hon flyttade in den 9 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jessikas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jessikas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1702
252 68 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jessika kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jessika hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jessikas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jessika har inga bolagsengagemang


Mer om Jessika


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 283 dagar)

Födelsedag

12 januari (en tisdag om 82 dagar)

Födelsedatum

2006-01-12 (en torsdag för 7 588 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 82 dagar (en lördag)

Jessika Nurtasya är 20 år och bosatt på Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1702 i Helsingborg. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 43 dagar sedan hon flyttade in den 9 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 252 68, är medelinkomsten 220 123 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,68 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Jessika ingår.

Jessika bor tillsammans med Frederik Norbach Olsen. Han har bott på Gustav Adolfs gata 14 A lgh 1702 i totalt 1 år och 24 dagar sedan han först registrerades på adressen den 28 september 2025. Hon är inte gift.

Jessika fyller 21 år om 82 dagar och har namnsdag om 257 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 9 år och 82 dagar (en lördag).

Namnet Jessika är 'Bibliskt namn, innehållande det hebreiska ordet för ’gud’'.

Jessika har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jessika i Sverige Jessika Rosvall i Ängelholm, Jessika Rosén i Oskarström och Jessika Eliasson i Trollhättan.

Informationen om Jessika kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jessika Nurtasya