7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Albin Bengt Edvin Falksund

Årsinkomst: Kolla Albins lön anonymt

Personnummer: 20060113- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 13 januari 2006

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 mars

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Albin Bengt Edvin Falksund

Förnamn: Albin Bengt Edvin

Tilltalsnamn: Albin

Efternamn: Falksund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-01-13

Gatuadress: Nedergård 107

Postnummer: 865 91

Postort: Alnö

Distrikt: Alnö

Församling: Alnö församling (228104)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Albin

Albin Falksund är en 20 årig man och bosatt på Nedergård 107 i Alnö. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 januari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 161 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Albin

Informationen om Albin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Albin Falksund?

Vad tjänar Albin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Albins
Kreditstatus?

Nyfiken på Albins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nedergård 107

Latitud: 62.433458   |   Longitud: 17.449267

Registrerat på adressen


Nedergård 107
865 91 Alnö



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Albin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Albin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Albins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Albin har inga bolagsengagemang


Mer om Albin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 161 dagar)

Födelsedag

13 januari (en onsdag om 204 dagar)

Födelsedatum

2006-01-13 (en fredag för 7 466 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 204 dagar (en söndag)

Albin Falksund är en 20 årig man och bosatt på Nedergård 107 i Alnö. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 januari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 161 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Albins bostadsområde, på postnummer 865 91, är 433 415 kr per år och 3,20 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Albins ingår. Albins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 218.

Albin bor tillsammans med 4 personer: Sten Edvin Mattias Falksund , Alma Falksund , Emil Falksund , Malin Falksund . Albin är inte gift.

Albins nästa födelsedag är om 204 dagar då han fyller 21 år. Hans namnsdag är om 251 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 204 dagar (en söndag).

Namnet Albin är 'Latinskt namn (Albi´nus), bildat till a´lbus ’vit’'.

Albin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Albin i Sverige Albin Lindelöf i Bottnaryd, Albin Wijana i Uppsala och Albin Johansson i Torslanda.

Informationen om Albin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Albin Falksund