7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-14

Ayub Said Mohamud

Årsinkomst: Kolla Ayubs lön anonymt

Personnummer: 20060119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 19 januari 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Ayub Said Mohamud

Förnamn: Ayub Said

Tilltalsnamn: Ayub

Efternamn: Mohamud

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-08

Gatuadress: Salviagatan 44 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 424 40

Postort: Angered

Distrikt: Gunnared

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ayub

Ayub Mohamud är en man på 20 år som bor på Salviagatan 44 lgh 1001 i Angered. Ayubs bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 3 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 8 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ayub

Informationen om Ayub kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ayub Mohamud?

Vad tjänar Ayub?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ayubs
Kreditstatus?

Nyfiken på Ayubs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Salviagatan 44 lgh 1001

Latitud: 57.802510   |   Longitud: 12.031403

Registrerat på adressen


Salviagatan 44 lgh 1001
424 40 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ayub kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ayub hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ayubs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ayub har inga bolagsengagemang


Mer om Ayub


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 146 dagar)

Födelsedag

19 januari (en tisdag om 219 dagar)

Födelsedatum

2006-01-19 (en torsdag för 7 451 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 219 dagar (en lördag)

Ayub Mohamud är en man på 20 år som bor på Salviagatan 44 lgh 1001 i Angered. Ayubs bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i 3 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 8 oktober 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ayubs postnummer, 424 40, är medelinkomsten 253 264 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ayub och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ayub ingår. Ayubs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 172.

Ayub bor tillsammans med 7 personer: Milgo Adan , Asra Aadan , Sado Aadan , Awil Aadan , Roda Mohamed Mohamud , Amun Aadan mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Han är inte gift.

På Ayubs nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 219 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 219 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 201 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ayub har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ayub i Sverige Ayub Abdullahi i Hisings Backa, Ayub Roble i Malmö och Ayub Abdi i Spånga.

Informationen om Ayub kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.