7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Elvis Roger Jonathan Persson
Årsinkomst: Kolla Elvis lön anonymt
Personnummer: 20060205-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 5 februari 2006
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Elvis Roger Jonathan Persson
Förnamn: Elvis Roger Jonathan
Tilltalsnamn: Elvis
Efternamn: Persson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-02-05
Gatuadress: Sveavägen 7
Postnummer: 293 32
Postort: Olofström
Distrikt: Jämshög
Församling: Jämshögs församling (106002)
Kommun: Olofström (1060)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elvis
Elvis Persson är en 20 årig man bosatt i Olofström kommun. Han bor i en villa på 115 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 134 dagar sedan 5 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elvis
Informationen om Elvis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sveavägen 7
Registrerat på adressen
293 32 Olofström
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elvis kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elvis hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elvis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1944
Bolagsengagemang | 0 st
Elvis har inga bolagsengagemang
Mer om Elvis
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 134 dagar)
Födelsedag
05 februari (en fredag om 231 dagar)
Födelsedatum
2006-02-05 (en söndag för 7 439 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 231 dagar (en tisdag)
Elvis Persson är en 20 årig man bosatt i Olofström kommun. Han bor i en villa på 115 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 134 dagar sedan 5 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Elvis bostadsområde, på postnummer 293 32, har 6,77 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 308 309 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Elvis ingår. Elvis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Elvis bor tillsammans med en 54 årig man vid namn Mikael Persson. Han registrerades på adressen den 26 september 1994, och har bott där totalt 31 år och 266 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Elvis födelsedag ska du gratulera honom om 231 dagar då han fyller 21 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 348 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 30 år om 9 år och 231 dagar (en tisdag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Elvis har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Elvis i Sverige det senaste kvartalet är Elvis Seho i Växjö, Elvis Fornstam i Åkersberga och Elvis Broman i Norrköping.
Informationen om Elvis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elvis Persson
Var bor Elvis?
Hur gammal är Elvis?
Elvis Persson är 20 år gammal och föddes den 5 februari 2006. Han fyller 21 år den 5 februari.
Har Elvis några bolagsengagemang?
Elvis har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elvis några fordon?
Är Elvis gift?
Elvis är inte gift.
Vilket telefonnummer har Elvis?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elvis.
Vilket stjärntecken har Elvis?
Elvis har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Elvis folkbokförd?
Elvis Persson är folkbokförd i Olofström kommun.
Vilket län tillhör Elvis?
Elvis Persson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Elvis?
Elvis Persson tillhör Jämshögs församling.