7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Homam Khaled

Årsinkomst: Kolla Homams lön anonymt

Personnummer: 20060216- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 16 februari 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Homam Khaled

Förnamn: Homam

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khaled

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-16

Gatuadress: Franserudsvägen 35

Postnummer: 666 32

Postort: Bengtsfors

Distrikt: Ärtemark

Församling: Ärtemarks församling (146001)

Kommun: Bengtsfors (1460)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Homam Khaled är en 20 årig man bosatt i Bengtsfors kommun. Han bor i en villa på 119 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 96 dagar sedan 16 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Homam Khaled?

Vad tjänar Homam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Homams
Kreditstatus?

Nyfiken på Homams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Franserudsvägen 35

Latitud: 59.025254   |   Longitud: 12.224669

Registrerat på adressen


Franserudsvägen 35
666 32 Bengtsfors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Homam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Homam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Homams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 119 kvm

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Homam har inga bolagsengagemang


Mer om Homam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 124 dagar)

Födelsedag

16 februari (en tisdag om 241 dagar)

Födelsedatum

2006-02-16 (en torsdag för 7 429 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 241 dagar (en lördag)

Homam Khaled är en 20 årig man bosatt i Bengtsfors kommun. Han bor i en villa på 119 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 96 dagar sedan 16 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Homams bostadsområde, på postnummer 666 32, har 8,70 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 298 138 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Homams ingår. Homams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Homam bor tillsammans med 3 personer: Seraj Maghmoumah , Mazen Khaled , Manal Haya . Han är inte gift.

Vill du fira Homams födelsedag ska du gratulera honom om 241 dagar då han fyller 21 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 241 dagar (en lördag).

Homam har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Homam i Sverige det senaste kvartalet är Homam Armoush i Karlskoga, Homam Abbas i Spånga och Homam Ahmed i Ramlösa.

Informationen om Homam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Homam Khaled