7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Alvin Martin Ögren
Årsinkomst: Kolla Alvins lön anonymt
Personnummer: 20060328-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 28 mars 2006
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 mars
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Alvin Martin Ögren
Förnamn: Alvin Martin
Tilltalsnamn: Alvin
Efternamn: Ögren
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-03-15
Gatuadress: Botvidsgatan 46 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 521 35
Postort: Falköping
Distrikt: Falköping
Församling: Falköpings församling (149901)
Kommun: Falköping (1499)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Alvin
Alvin Ögren är 20 år gammal och bor på Botvidsgatan 46 lgh 1201 i Falköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Där har han bott i 93 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Alvin
Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Botvidsgatan 46 lgh 1201
Registrerat på adressen
521 35 Falköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alvin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alvin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alvins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 44 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1935
Bolagsengagemang | 0 st
Alvin har inga bolagsengagemang
Mer om Alvin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 80 dagar)
Födelsedag
28 mars (en söndag om 285 dagar)
Födelsedatum
2006-03-28 (en tisdag för 7 385 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 286 dagar (en fredag)
Alvin Ögren är 20 år gammal och bor på Botvidsgatan 46 lgh 1201 i Falköping. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Där har han bott i 93 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 521 35, som är Alvins bostadsområde, är medelinkomsten 347 834 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,76 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Falköping där Alvins ingår. Alvins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Alvin delar bostaden med Marie-Celine Grether, en 20 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 december 2025 och har bott där totalt 197 dagar. Alvin är inte gift.
Alvin har namnsdag om 258 dagar och nästa födelsedag inträffar om 285 dagar då han fyller 21 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 286 dagar (en fredag).
Alvin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alvin i Sverige Alvin Mattisson i Kalmar, Alvin Hedin i Ramsele och Alvin Karlsson Synnergren i Heberg.
Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.