7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Hugo Oskar Adiel Niklasson

Årsinkomst: Kolla Hugos lön anonymt

Personnummer: 20060330- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 30 mars 2006

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 november

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Hugo Oskar Adiel Niklasson

Förnamn: Hugo Oskar Adiel

Tilltalsnamn: Hugo

Efternamn: Niklasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-03-30

Gatuadress: Södragårdsvägen 3

Postnummer: 438 36

Postort: Landvetter

Distrikt: Landvetter

Församling: Landvetters församling (140102)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hugo

Hugo Niklasson är en man på 20 år som bor på Södragårdsvägen 3 i Landvetter. Hugos bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 20 år och 111 dagar sedan han flyttade in den 30 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hugo

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hugo Niklasson?

Vad tjänar Hugo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hugos
Kreditstatus?

Nyfiken på Hugos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södragårdsvägen 3

Latitud: 57.684550   |   Longitud: 12.205758

Registrerat på adressen


Södragårdsvägen 3
438 36 Landvetter

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hugo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hugos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1990

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hugo har inga bolagsengagemang


Mer om Hugo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 111 dagar)

Födelsedag

30 mars (en tisdag om 254 dagar)

Födelsedatum

2006-03-30 (en torsdag för 7 416 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 255 dagar (en söndag)

Hugo Niklasson är en man på 20 år som bor på Södragårdsvägen 3 i Landvetter. Hugos bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 20 år och 111 dagar sedan han flyttade in den 30 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hugos postnummer, 438 36, är medelinkomsten 453 889 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hugo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Hugo ingår. Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Hugo bor tillsammans med Fredrik Niklasson. Han är en 52 årig man som flyttade in den 15 februari 2006 och har bott där totalt 20 år och 154 dagar. Han är inte gift.

På Hugos nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 254 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 255 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 107 dagar.

Namnet Hugo är 'Tyskt namn, kortform av bl.a. Hugibert (se Hubert)'.

Hugo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hugo i Sverige Hugo Mosshagen i Örebro, Hugo Petersson i Värnamo och Hugo Erlandsson i Göteborg.

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hugo Niklasson