7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Asho Mohamed Said

Årsinkomst: Kolla Ashos lön anonymt

Personnummer: 20060412- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 12 april 2006

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Asho Mohamed Said

Förnamn: Asho Mohamed

Tilltalsnamn: Asho

Efternamn: Said

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-27

Gatuadress: Puddelugnsgatan 30 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 724 73

Postort: Västerås

Distrikt: Lundby

Församling: Västerås Lundby församling (198002)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Asho

Asho Said är 20 år och bosatt på Puddelugnsgatan 30 lgh 1201 i Västerås. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Där har hon bott i 151 dagar sedan hon flyttade in den 27 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Asho

Informationen om Asho kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Asho Said?

Vad tjänar Asho?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ashos
Kreditstatus?

Nyfiken på Ashos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Puddelugnsgatan 30 lgh 1201

Latitud: 59.603219   |   Longitud: 16.478368

Registrerat på adressen


Puddelugnsgatan 30 lgh 1201
724 73 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Asho kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Asho hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ashos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 103 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Asho har inga bolagsengagemang


Mer om Asho


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 76 dagar)

Födelsedag

12 april (en måndag om 289 dagar)

Födelsedatum

2006-04-12 (en onsdag för 7 381 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 290 dagar (en lördag)

Asho Said är 20 år och bosatt på Puddelugnsgatan 30 lgh 1201 i Västerås. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 103 kvm . Där har hon bott i 151 dagar sedan hon flyttade in den 27 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 724 73, är medelinkomsten 213 542 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,14 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Asho ingår. Ashos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 271.

Asho bor tillsammans med 5 personer: Mohamed Abdulkadir Mohamed , Mohamuud Mohamed , Maria Abdulkadir Mohamed , Hamida Abdulqadir , Abdullahi Abdulkadir Mohamed . Hon är inte gift.

Asho fyller 21 år om 289 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 9 år och 290 dagar (en lördag).

Asho har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Asho i Sverige Asho Sheekh i Linköping, Asho Gutale i Östersund och Asho Haji i Växjö.

Informationen om Asho kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Asho Said