7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Carl Christian Björk

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 20060416- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 16 april 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl Christian Björk

Förnamn: Carl Christian

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Björk

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-04-16

Gatuadress: Utsiktsvägen 32

Postnummer: 434 91

Postort: Kungsbacka

Distrikt: Vallda

Församling: Vallda församling (138404)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Björk är en 20 årig man bosatt i Kungsbacka kommun. Han bor i en villa på 176 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 86 dagar sedan 16 april 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Björk?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Utsiktsvägen 32

Latitud: 57.451325   |   Longitud: 12.045747

Registrerat på adressen


Utsiktsvägen 32
434 91 Kungsbacka

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 176 kvm

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 86 dagar)

Födelsedag

16 april (en fredag om 279 dagar)

Födelsedatum

2006-04-16 (en söndag för 7 391 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 280 dagar (en onsdag)

Carl Björk är en 20 årig man bosatt i Kungsbacka kommun. Han bor i en villa på 176 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 86 dagar sedan 16 april 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Carls bostadsområde, på postnummer 434 91, har 1,52 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 517 117 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 95.

Carl bor tillsammans med 4 personer: Emma Björk , Ulrika Björk , Christian Göran Björk , Sara Björk . Han är inte gift.

Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 279 dagar då han fyller 21 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 280 dagar (en onsdag).

Carl har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Björk