7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Saif Foad Matlob

Årsinkomst: Kolla Saifs lön anonymt

Personnummer: 20060521- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 21 maj 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Saif Foad Matlob

Förnamn: Saif Foad

Tilltalsnamn: Saif

Efternamn: Matlob

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-03-21

Gatuadress: Lextorpsvägen 31 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 461 63

Postort: Trollhättan

Distrikt: Lextorp

Församling: Trollhättans församling (148801)

Kommun: Trollhättan (1488)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Saif

Saif Matlob är 20 år och bosatt på Lextorpsvägen 31 lgh 1501 i Trollhättan. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 3 år och 97 dagar sedan han flyttade in den 21 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Saif

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Saif Matlob?

Vad tjänar Saif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Saifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lextorpsvägen 31 lgh 1501

Latitud: 58.261740   |   Longitud: 12.298876

Registrerat på adressen


Lextorpsvägen 31 lgh 1501
461 63 Trollhättan

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Saif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Saif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 58 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Saif har inga bolagsengagemang


Mer om Saif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 36 dagar)

Födelsedag

21 maj (en fredag om 329 dagar)

Födelsedatum

2006-05-21 (en söndag för 7 341 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 330 dagar (en onsdag)

Saif Matlob är 20 år och bosatt på Lextorpsvägen 31 lgh 1501 i Trollhättan. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 3 år och 97 dagar sedan han flyttade in den 21 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 461 63, är medelinkomsten 182 596 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Trollhättan där Saif ingår. Saifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.

Saif bor tillsammans med Rawafid Al-Hajar. Hon har bott på Lextorpsvägen 31 lgh 1501 i totalt 19 år och 360 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juli 2006. Han är inte gift.

Saif fyller 21 år om 329 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 9 år och 330 dagar (en onsdag).

Saif har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saif i Sverige Saif Al-Sammarraie i Jordbro, Saif Kassem i Stockholm och Saif Sabea i Kista.

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Saif Matlob