7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Roya Hosseini
Årsinkomst: Kolla Royas lön anonymt
Personnummer: 20060522-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 22 maj 2006
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Roya Hosseini
Förnamn: Roya
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hosseini
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-09-01
Gatuadress: Kungsgatan 32 C
Postnummer: 447 30
Postort: Vårgårda
Distrikt: Kullings-Skövde
Församling: Algutstorps församling (144214)
Kommun: Vårgårda (1442)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Roya Hosseini är 20 år och bosatt på Kungsgatan 32 C i Vårgårda. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i 2 år och 286 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kungsgatan 32 C
Registrerat på adressen
447 30 Vårgårda
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roya kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Royas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 107 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Roya har inga bolagsengagemang
Mer om Roya
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 23 dagar)
Födelsedag
22 maj (en lördag om 342 dagar)
Födelsedatum
2006-05-22 (en måndag för 7 328 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 343 dagar (en torsdag)
Roya Hosseini är 20 år och bosatt på Kungsgatan 32 C i Vårgårda. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 107 kvm . Där har hon bott i 2 år och 286 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 447 30, är medelinkomsten 297 743 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,62 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vårgårda där Roya ingår. Royas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.
Roya bor tillsammans med 3 personer: Majid Hosseini , Razie Fadayi , Seyed Hosseini . Hon är inte gift.
Roya fyller 21 år om 342 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 201 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 9 år och 343 dagar (en torsdag).
Roya har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roya i Sverige Roya Svedare i Uppsala, Roya Rashid i Örebro och Roya Abbaszadehpoor i Linköping.
Informationen om Roya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.