7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Harjot Singh

Årsinkomst: Kolla Harjots lön anonymt

Personnummer: 20060610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 20 år

Födelsedag: 10 juni 2006

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Harjot Singh

Förnamn: Harjot

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Singh

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-01

Gatuadress: Varpholmsgränd 43

Postnummer: 127 46

Postort: Skärholmen

Distrikt: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Harjot Singh är en man på 20 år som bor på Varpholmsgränd 43 i Skärholmen. bostad är ett radhus på 139 kvm . Där har han bott i 176 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harjot Singh?

Vad tjänar Harjot?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Harjots
Kreditstatus?

Nyfiken på Harjots Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Varpholmsgränd 43

Latitud: 59.280399   |   Longitud: 17.895389

Registrerat på adressen


Varpholmsgränd 43
127 46 Skärholmen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harjot kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harjot hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Harjots bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 139 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harjot har inga bolagsengagemang


Mer om Harjot


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

20 år (och 47 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 318 dagar)

Födelsedatum

2006-06-10 (en lördag för 7 352 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 9 år och 319 dagar (en tisdag)

Harjot Singh är en man på 20 år som bor på Varpholmsgränd 43 i Skärholmen. bostad är ett radhus på 139 kvm . Där har han bott i 176 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Harjots postnummer, 127 46, är medelinkomsten 301 216 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Harjot och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Harjot ingår. Harjots lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 231.

Harjot bor tillsammans med 5 personer: Safa Zeb , Jasmeet Kaur , Sugumaran Palayam , Charanpreet Kaur , Aruna Sugumaran . Han är inte gift.

På Harjots nästa födelsedag fyller han 21 år. Den inträffar om 318 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 319 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Harjot har inga bolagsengagemang.

Informationen om Harjot kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harjot Singh