7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-08-31
Dominik Halubek
Årsinkomst: Kolla Dominiks lön anonymt
Personnummer: 20060623-
Ålder: 20 år
Födelsedag: 23 juni 2006
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Dominik Halubek
Förnamn: Dominik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Halubek
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-02-26
Gatuadress: Stavavägen 12
Postnummer: 184 43
Postort: Åkersberga
Distrikt: Österåker-Östra Ryd
Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)
Kommun: Österåker (0117)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dominik Halubek är en 20 årig man och bosatt på Stavavägen 12 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 februari 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 186 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stavavägen 12
Registrerat på adressen
184 43 Åkersberga
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 3 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Zbigniew Leszek Halubek (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Zbigniew Leszek Halubek (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Zbigniew Leszek Halubek (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Zbigniew Leszek Halubek (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Dominik Halubek (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Dominik Halubek (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dominik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dominik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dominiks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 132 kvm
Byggår: 2024
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% |
Mer om Dominik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
20 år (och 69 dagar)
Födelsedag
23 juni (en onsdag om 296 dagar)
Födelsedatum
2006-06-23 (en fredag för 7 374 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 9 år och 297 dagar (en måndag)
Dominik Halubek är en 20 årig man och bosatt på Stavavägen 12 i Åkersberga. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 februari 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 186 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Dominiks bostadsområde, på postnummer 184 43, är 454 353 kr per år och 4,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Dominiks ingår. Dominiks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.
Dominik bor tillsammans med 2 personer: Inna Khalubek , Zbigniew Leszek Halubek . Dominik är inte gift.
Dominiks nästa födelsedag är om 296 dagar då han fyller 21 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 123 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 9 år och 297 dagar (en måndag).
Dominik har 1 bolagsengagemang (
Domistruktur AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dominik i Sverige Dominik Masomi Ghaleh i Tenhult, Dominik Kazimierczak i Solna och Dominik Mantash i Angered.
Informationen om Dominik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dominik Halubek
Var bor Dominik?
Hur gammal är Dominik?
Dominik Halubek är 20 år gammal och föddes den 23 juni 2006. Han fyller 21 år den 23 juni.
Har Dominik några bolagsengagemang?
Dominik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Domistruktur AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Dominik några fordon?
Är Dominik gift?
Dominik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Dominik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dominik.
Vilket stjärntecken har Dominik?
Dominik har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Dominik folkbokförd?
Dominik Halubek är folkbokförd i Österåker kommun.
Vilket län tillhör Dominik?
Dominik Halubek tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Dominik?
Dominik Halubek tillhör Österåker-Östra Ryds församling.