7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Lama Alhamed
Årsinkomst: Kolla Lamas lön anonymt
Personnummer: 20060701-
Ålder: 19 år
Födelsedag: 1 juli 2006
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Lama Alhamed
Förnamn: Lama
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alhamed
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-01-20
Gatuadress: Handlare Janssons väg 4 lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 184 33
Postort: Åkersberga
Distrikt: Österåker-Östra Ryd
Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)
Kommun: Österåker (0117)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lama Alhamed är 19 år och bosatt på Handlare Janssons väg 4 lgh 1002 i Åkersberga. Hon bor i en lägenhet på 88 kvm . Där har hon bott i 1 år och 160 dagar sedan hon flyttade in den 20 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Handlare Janssons väg 4 lgh 1002
Registrerat på adressen
184 33 Åkersberga
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lama kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lama hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lamas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 88 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Lama har inga bolagsengagemang
Mer om Lama
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
19 år (och 363 dagar)
Födelsedag
01 juli (en onsdag om 2 dagar)
Födelsedatum
2006-07-01 (en lördag för 7 303 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 2 dagar (en onsdag)
Lama Alhamed är 19 år och bosatt på Handlare Janssons väg 4 lgh 1002 i Åkersberga. Hon bor i en lägenhet på 88 kvm . Där har hon bott i 1 år och 160 dagar sedan hon flyttade in den 20 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 184 33, är medelinkomsten 437 472 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Lama ingår. Lamas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Lama bor tillsammans med 3 personer: Yamen Alhamed , Omar Alhamed , Sara Alhamed . Hon är inte gift.
Lama fyller 20 år om 2 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 20 år om 2 dagar (en onsdag).
Lama har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lama i Sverige Lama Mohammed i Malmö, Lama Alashal i Gråbo och Lama Massad i Laholm.
Informationen om Lama kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lama Alhamed
Var bor Lama?
Hur gammal är Lama?
Lama Alhamed är 19 år gammal och föddes den 1 juli 2006. Hon fyller 20 år den 1 juli.
Har Lama några bolagsengagemang?
Lama har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lama några fordon?
Är Lama gift?
Lama är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lama?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lama.
Vilket stjärntecken har Lama?
Lama har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Lama folkbokförd?
Lama Alhamed är folkbokförd i Österåker kommun.
Vilket län tillhör Lama?
Lama Alhamed tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lama?
Lama Alhamed tillhör Österåker-Östra Ryds församling.